Fox TV’nin sevilen dizisi Zümrüdüanka ilgiyle takip edilmeye devam ediyor. İlginç karakterleri ve büyüleyici doğasıyla izleyicilere farklı enstanteneler sunan diziden bir yıldız daha ayrılıyor. Geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümde Serhat’ın güzeller güzeli kızı Işık ve Sühendan’ın aşkı Hamit diziden ölerek ayrılmıştı. Bu ayrılıklar diziden iki sevilen ve iyi niyetli karakterin gidişine sahne olmuştu. Diziden ayrılacak karakter de dizide iyiler arasındaki rolüyle sevilen bir kişilik oluşturmuştu. Diziye bu sezon dahil olan ve hemen adapte olan İsmail Hacıoğlu dizide Cihan karakterini canlandırıyordu. Alınan haberler İsmail Hacıoğlu’nun da diziden ayrılacağı yönünde oldu.

Zümrüdüanka dizisinden bir şok ayrılık daha! Ünlü isim diziye veda ediyor!

Cihan Hapse Girerek Diziye Veda Edecek

Cihan karakterine hayat veren İsmail Hacıoğlu’nun hapse gireceği ve diziden ayrılacağı öğrenildi. Zümrüdüanka dizisinde Serhat ve Zümrüt karakterinin her zaman olumsuzluklara sahne olan aşkı konu alınıyor. Zümrüt ile Serhat çok eski yıllarda birbirine aşık olan iki gençtir. Bu dönemde Serhat askere gider ve askerde şehit olduğu haberi gelir.

Zümrüdüanka dizisinden bir şok ayrılık daha! Ünlü isim diziye veda ediyor! 1

Serhat’ın ailesi çok zengin bir ailedir ve Zümrüt o dönemde bu ailenin fabrikasında işçi olarak çalışmaktadır. Zümrüt’ü fabrikada gören amcası Zümrüt’e aşık olur ve Zümrüt amcayla evlenmek zorunda kalır. Düğün günü Serhat düğüne gelir ve ölmediği anlaşılır. Ve olaylar amcanın ölmesiyle çok farklı bir boyut kazanır. Bu olaylardan sonra Serhat’ın eski ilişkisinden bir çocuğu olduğu ve annesinin bu çocuğu evlatlık olarak verdiği öğrenilir.

İşte diziden en son ayrılacak olan Cihan Serhat’ın öz kızı Işık’ın üvey babasıdır. Cihan Işık’ı evlat edinmiş ve ardından karısını kaybetmiştir. İsmail Hacıoğlu’nun dizide Zümrüt’e olan yakınlığı ve yardımseverliği bir aşka dönüşmek üzereyken diziden ayrılması izleyicilerin bu ayrılığın sebebini merak  etmesine sebep oldu.

TRT’de Yeni Bir Diziye Başlıyor

İzleyicilerin İsmail Hacıoğlu’nun Zümrüdüanka’dan neden ayrılacağını merak etmesi üzerine konuyla ilgili bilgi edinildi. İsmail Hacıoğlu’nun TRT ekranlarında yayınlanacak olan bir dizi için başrol oyunculuk teklifi aldığı ve yeni dizi için çalışmalara başlanıldığı öğrenildi. Zümrüdüanka dizisinden sonra nasıl bir dizide oynayacağı bilinmeyen İsmail Hacıoğlu hayranları, oyuncunun Zümrüdüanka’dan ayrılması sebebiyle üzüntü yaşadı.