Ziraat Bankası müşteri hizmetine bağlanma biraz zordur. Peki direkt olarak müşteri hizmetlerine bağlanıp nasıl banka personeliyle görüşebiliriz? İşte tüm ayrıntılarıyla Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine bağlanma…

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri

Türkiye’de 1 asırdan fazla geçmişi olan Ziraat Bankası, tarım, hayvancılık ve gıda sektörü üzerinde gerçekleştirdiği yatırımlarla birlikte çok yüksek müşteri portföyü oluşturmuştur. Çiftçilerin dostu olarak bilinen Ziraat Bankası, çiftçiye kredi, mazot desteği gibi birçok imkan tanıyarak yüzünü güldürmektedir. Ziraat Bankası müşterilerine en iyi şekilde hizmet verebilmek adına Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri adıyla sunduğu hizmetle telefon üzerinden şubedeymiş gibi hizmet vermektedir.

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri müşterilerin sorularını yanıtlamak, karşılaştığı sorunları çözüme ulaştırmak ve gerekli talimatları vermek gibi birçok konuda müşterilerin yanında olmaktadır.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Milyonlarca müşterisi bulunan ve özellikle çiftçilerin büyük destekçisi olan Ziraat Bankası kolay ulaşım sağlanması ve istediğiniz bilgiye dakikalar içerisinde ulaşabilmeniz için müşteri hizmetleri ile hizmet vermektedir. Ziraat Bankası müşteri hizmetleri günün her saati aktiftir.

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri telefon numarası ise 444 00 00’dır. Dilerseniz 0850 220 00 00 NO’lu iletişim hattından da ulaşım sağlayabilirsiniz.

Aklınıza takılan her türlü konuda Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri size destek verecektir. Şifre unutmaları, şubeye gitmeden hallolacak diğer işlemler, kredi bilgilendirmeleri, kredi kartı bilgilendirmeleri, borç sorgulama, bakiye sorgulama gibi sayısız hizmetle Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri’nden faydalanabilirsiniz.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetine Bağlanma 2019

Ziraat Bankası müşteri hizmetine bağlanma için yukarıda belirtmiş olduğumuz numarayı aramanız gerekiyor. Aramalarda tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz. Ek bir ücret ödemezsiniz. Aradıktan sonra size gerekli bilgilendirmeler yapılacaktır. (Kredi için 1, kredi kartı için 2 gibi) Bu bilgilendirmeleri dinleyip anladıktan sonra sorununuzun olduğu birime bağlanmak için telefonunuzdan belirtilen numarayı tuşlamanız gerekiyor.

Belirtilen numarayı tuşladıktan sonra ise bu numara altındaki seçenekleri size sunacaktır (kredi borcu için 1, kredi başvurusu için 2, kredi sorunları için 3 gibi) Ardından sizin konunuzu ilgilendiren tuşlamayı tekrar yapmalısınız. Eğer sorununuzu ilgilendiren numara belirtilmemişse bu durumda sonuna kadar dinleyip en son müşteri hizmetlerine bağlanmak için x tıklayını duyduktan sonra belirtilen numaraya tıklamalısınız.

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri ilgili departmana bağlandıktan ve sorunuzu belirttikten sonra genel olarak “0” numarasıyla işlem almaktadır.