$ DOLAR → Alış: 7,51 / Satış: 7,54
€ EURO → Alış: 8,86 / Satış: 8,89

Ziraat Katılım Bankası Ertelemeli Faizsiz Kredi

 • 06.10.2019
Ziraat Katılım Bankası Ertelemeli Faizsiz Kredi

Ziraat Bankası , müşterilerinin çeşitli bireysel harcamalarına yönelik uygun ödeme planları ile ihtiyaç kredisi kampanyası sunuyor.

Ziraat Bankası’nın düzenlediği ihtiyaç kredisinin azami vade süresi 48 ay olarak belirlenmiştir. 48 aydan daha uzun süreli ödeme planı düzenlenmemektedir. İhtiyaç kredisi faiz oranları ile yüzde 1,27’dir. Banka sabit faizli kredi imkanı sağlamaktadır. Yani temin edilen kredi tutarı, düzenlenen kredi geri ödeme planı yahut piyasada meydana gelen faiz değişimlerinden kredi faizleri etkilenmemektedir. Ancak kredi başvurusu değerlendirmesi sonrasında banka müşteri özelinde değişiklik yapabilmektedir.

Avantajlı ödeme planları sunan banka, hem her ay eşit tutarlı ödeme planları hem de 3 ayda bir ödemeli planlar hazırlayıp sunmaktadır. Müşteriler kendilerine en uygun ihtiyaç kredisi ödeme planını seçebilmektedirler. Kredi için şahsi yahut maddi olarak teminat istenmektedir. Ayrıca ödeme süresi boyunca da hayat sigortasının yapılması istenmektedir.

Kredi başvurusunda da çeşitli imkanlar sağlayan banka, nüfus cüzdanı, gelir belgesi ve ikametgah belgesi haricinde belge talep etmemektedir. Bireyler hem banka şubelerinden hem de şubelere gitmeden başvurularını yapabilmektedirler. Anında kredi başvurusu için ATM’ler, mobil ve internet bankacılığı, bankanın internet sitesi ve Çağrı merkezi kanalları kullanılabilinmektedir.

30.000 TL İhtiyaç Kredisi

Söz konusu ihtiyaç kredisi kampanyası dahilinde 48 aya kadar varan ödeme planı ile 30 bin TL finansman temin eden kişilerin aylık ödemeleri gereken kredi taksit miktarı 885,77 Türk Lirası, toplam ödemeleri gereken tutar ise 42 bin 517,02 Türk Lirası olmaktadır. Bu kredi 3 ayda bir ödemeli tercih edildiği zaman taksit 2 bin 657,31 Türk Lirası olmaktadır. 30 bin TL için 150 Türk Lirası tahsis ücreti alınmaktadır. Sigorta ödemeleri kişilerin demografi bilgilerine göre değişmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. Hüdaverdi Kılıç dedi ki:

  18 yıllık emekli olup çalışmaktayım maaşımı aldığım ziraat ban Tekirdağ şubesinden kredi çekip ödemekteyim 10 bin TL kredi kullanabilirmiyim

 2. REMZI dedi ki:

  BENDE ZIRAATBANK MÜŞTERISIYIM AMA KONUT KREDİM OLDUGU IÇIN KREDİ VERMİYOR

 3. nazmiye kara dedi ki:

  30000.tl 48ay 885.77 kullanma istiyorum

 4. Mehmet kamalak dedi ki:

  Ben 30.000 kullanmak istiyorum

 5. Mustafa okte dedi ki:

  30 bin kredi kullanmak istiyorum

 6. mahmod dedi ki:

  hiç birinize kuruş para yok.bir daha istemeyin

YORUM YAZ

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.