Dünya genelinde yaşanan korona virüs salgını sebebiyle sor günler geçiren vatandaşlar için Bankalar kredi kampanyası yapıyor. Bu bankalar arasında yer alan Ziraat Bankası’da 6 ay geri ödemesiz ihtiyaç kredi kampanyası başlatmıştı. Ziraat Bankası tarafından düzenlenen kredi kampanyası sonrası başvuruda bulunan vatandaşlar şimdi kredi sorgulaması için araştırma yapıyor. İhtiyaç kredi başvurusu yapan vatandaşların merak ve heyecan içerisinde bekledikleri başvuru sorgulama sayfası dün öğle saatlerinde açıldı.

Kredi Başvuru Sonucu Ekranı

Ziraat Bankası tarafından düzenlenen 6 ay geri ödemesiz ihtiyaç kredilerine milyonlarca dar gelirli vatandaş başvuruda bulundu. Başvuruların tamamlanmasının ardından heyecanlı bir bekleyiş yapan vatandaşlar şimdi başvuru sonucuna odaklandı.

Ziraat Bankasının resmi web sitesi üzerinden sorgulama yapılacağı haberleri üzerine kredi başvurusu yapanlar sonuçlara ulaşabiliyor. Ziraat Bankası resmi web sitesine giriş yaparak kredi başvuru butonu üzerinden TC kimlik numarası girilerek kredi başvuru sonucu öğrenilebiliyor. Kısa bir işlemle sorgusu yapılan kredi başvuruları sonucu nihayet kullanıma açıldı.

Destek Kredi Sonuçları Açıklandı

Ziraat Bankası tarafından pandemi döneminde tanımlanan ihtiyaç ve destek kredi başvuru sonuçları nihayet açıklandı. Bankanın resmi web adresi üzerinden Tc kimlik numarası girilerek öğreniliyor. Yapılan bu pratik işlem sayesinde krediye başvuranlar sonucu öğrenebilecekler. 6 ay geri ödemesiz olarak tanımlanması planlanan ihtiyaç ve destek kredisine başvuranlar siteye giriş yaparak sonuca ulaşabilecekler.

Kredi Başvuru Sorgulama Sayfası

Ziraat Bankası tarafından sunulan ihtiyaç ve destek kredisine başvuranlar Ziraat mobil internet üzerinden de sonucu öğrenebilecekler. Mobil internet şubesine şifreleri ile giriş yaparak kredi sonucu öğrenilecek. Kredi başvurusunda bulunan vatandaşlar sunulan iki seçenek sayesinde başvuru sonuçlarına ulaşabilecekler.

Ziraat Bankası resmi web sitesi üzerinden açılan sorgulama sayfası ve Ziraat Bankasının internet şubesi sayesinde krediye başvuran kişiler bir kaç saniye içerisinde sonuca ulaşabiliyor. Milyonlarca başvuru yapılan 6 ay geri ödemesiz ihtiyaç ve destek kredileri için sonuç sorgulama sayfası kullanıcıya açıldı. Merak içerisinde beklenen kredi başvuru sonuçları dün öğle saatlerinde açıklandı. Kredi sorgulama sayfası başvuruda bulunan tüm kişileri heyecanlandırdı.