Günümüzde tamamen zorunlu hale gelen ve herkesin genel tercihleri arasında yer alan BES için Ziraat Bankası’da genel olarak herkesin dikkatini çekiyor. Birbirinden farklı yeni imkanları ile herkesin tercihleri arasında yer alan Ziraat Bankası, bu sayede şaşırılacak derecede farklı adımların da atılmasını sağlıyor.

 

BES için yeni planlar hazırlayan Ziraat Bankası, herkesin para biriktirmesini istiyor. Genel olarak BES ile ilgili büyük sorunlar yaşayanların tercihleri arasında yer alan Ziraat Bankası, hiç bir sorun yaşanmadan kişilerin kolay bir şekilde para biriktirmesine de olanak sağlıyor. Birbirinden farklı yeni adımlar atan Ziraat Bankası BES sayesinde uzun yıllar boyunca sizin adınıza para biriktirmeyi gerçekleştiriyor.

 

HER YAŞTAN BAŞVURU YAPILABİLİR

 

Her yaştan bir çok kişinin genel olarak başvuru yapabileceği Ziraat Bankası, herkesin de genel tercihleri arasında yer alıyor. Genel anlamda bir çok kolaylık sağlayan Ziraat Bankasıbireysel emeklilik için her yaştan başvuru yapanları kabul ediyor. 18 yaş ve altında olanlar için velisinin imzasını isteyen Ziraat Bankası, 18 yaş ve üzeri kişilerin ise bizzat bireysel emeklilik sistemi için başvuruda bulunması gerektiğini belirtiyor.

 

En az 10 yıllık ödeme planı ile birlikte, herkesin emekli olmasına olanak tanıyan Ziraat Bankası, yaş kriterine göre de genel olarak emeklilik durumunu ayarlıyor. Bu durumla birlikte Ziraat Bankası’nda emeklilik için daha çok birikim yapmak isteyenlere bireysel emeklilik planı düzenlenebiliyor.