Ünlü oyuncu ve şarkıcı Hülya Avşar ile Kaya Çilingiroğlu’nun kızı olan Zehra Çilingiroğlu doğumu başta olmak üzere gündemde kalmayı başarmıştı. Magazin basınına açıklama yapan Zehra bir önceki yapmış olduğum açıklamam sanırım yanlış anlaşıldı diyerek yeni bir açıklama yapmak zorunda kaldı. Zehra Çilingiroğlu yeni yaptığı açıklamasında bir önce yaptığım açıklamamı herkes yanlış anladı dedi.

Zehra Çilingiroğlu’ndan Maske Açıklaması

 

Oyuncu ve sevilen şarkıcı Hülya Avşar’ın Kaya Çilingiroğlu ile evliliğinden olan kızı Zehra Çilingiroğlu, Tarabya sahilinde magazincilerin objektiflerine takıldı. Geçtiğimiz haftalarda maske takmadığı gözlemlenen ve ben insanlara çok fazla yaklaşmıyorum, mesafemde koruyorum şeklinde ifadeler kullanan Zehra Çilingiroğlu yapmış olduğu bu açıklamalarının oldukça yanlış bir tarafa çekildiğini dile getirdi.

Zehra Çilingiroğlu: Önceki açıklamam yanlış anlaşıldı - Magazin haberleri

Sahilde Yürüyüş Yaptı

 

Haber Türk kanalı muhabirlerinden olan Onur Aydın’ın haberinde, Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu’nun nadide kızları Zehra Çilingiroğlu önceki gün öğlen saatlerinde Tarabya Sahili’nde yürüyüş yaparken objektiflere takıldı. Daha önce insanlara çok fazla yaklaşmıyorum şeklinde açıklama yapan ve aynı zamanda maske kullanmayan Zehra Çilingiroğlu’nun bu kez tedbirli davrandığı ve maske kuralına uyduğu görüldü.

Zehra Çilingiroğlu: Önceki açıklamam yanlış anlaşıldı - Magazin haberleri

Beyaz renkli maskesini takan ve hiç çıkarmayan Zehra Çilingiroğlu önceki hafta yapmış olduğu açıklamalarının çok yanlış anlaşıldığını ifade ederek yeni açıklamalarda bulundu. Zehra Çilingiroğlu’nun yeni yaptığı açıklama şu şekildeydi: geçen hafta yaptığım açıklamam çok farklı yerlere çekildi ve çok yanlış anlaşıldı. Ben korona virüs kapsamında belirlenen tüm tedbir ve kurallara harfiyen uyuyorum ancak bu sahil çok kalabalık olmadığı için yürürken maske takmamıştım.

Yoksa her insan gibi ben de maskemi düzenli bir şekilde kullanıyorum dedi. 22 yaşında olan Zehra Çilingiroğlu, geçtiğimiz hafta içerisinde Arnavutköy’de maskesiz olarak objektiflere yansımıştı. Sahil boyu yürüyüş yapan Zehra Çilingiroğlu’nun pandemi kuralları gereği zorunlu olan maske kuralına uymadığı görülmüştü.

Zehra Çilingiroğlu: Önceki açıklamam yanlış anlaşıldı - Magazin haberleri

Maskesiz Yürüyüş Açıklama Getirdi

 

Sahilde maske takmadan yürüyüş yapan Zehra Çilingiroğlu, Zehra hanım neden maske takmıyorsunuz sorusuna sahil kenarında yürüyüş yaptığım için sosyal mesafemi koruyorum. İnsanlardan oldukça uzağım ve aynı zamanda kimseye yaklaşmıyorum şeklinde cevap verdi.