$ DOLAR → Alış: 8,12 / Satış: 8,15
€ EURO → Alış: 9,59 / Satış: 9,63

Yüzbinlerce Vatandaşa Müjdeli Haber! 600 TL’ ye Kadar Ödeme Yapılacak

Yüzbinlerce emekliye müjdeli haber geldi, bankalar tarafından emeklilere 600 TL’ ye kadar promosyon ödemeleri yapılacak. İşte bu ödemeler ve detayları…

  • 16.02.2019
Yüzbinlerce Vatandaşa Müjdeli Haber! 600 TL’ ye Kadar Ödeme Yapılacak

Emeklilere yapılacak olan promosyon ödemeleriyle alakalı, bankalar arasındaki rekabet gün geçtikçe artıyor. Müşteri sayısını arttırmak isteyen bankalar, vatandaşları müşterisi yapabilmek için promosyon ödemelerinde 600 TL’ ye kadar ödeme yapmaya hazırlanıyorlar.


Çok sayıda banka, müşterileri kendi bünyesine bağlamak ve emekli maaşlarını bankalarından almalarını sağlamak için farklı imkanlar sunarak, reklam çalışmaları yürütüyorlar. Bankalar arasındaki promosyon rekabeti de günden güne büyümeye devam ediyor.

Bankalardan ilginç ve önemli fırsatlar

Bankalar tarafından promosyon ödemelerinde 600 TL’ ye kadar ilginç ödemeler sağlanıyor. Üstelik sadece bununla da sınırlı kalmayan bankalar, emekli maaşlarını kendi bankalarına taşıyan müşterilerine, ödedikleri faturalardan kesinti yapmayan, çeşitli bankacılık işlemlerinde ücret istenmeden hizmet alabilme olanaklarını da sunuyorlar.

Vatandaşları kendi müşterisi yapmak isteyen bankalar promosyon ödemesi konusundaki fiyata ek olarak bu hizmetleri sunarak, rakiplerine fark atmaya çalışıyorlar.

Emekli arkadaşını getirene ek olanaklar

Bankalar arası rekabette işin boyutu değişmeye başladı derken, şaka yapmamıştık. Tıpkı çeşitli firma kampanyalarında olduğu gibi bankalarda da emekli arkadaşının maaşını kendi bünyelerine taşıtan banka müşterileri, banka tarafından ek olanaklarla karşılanıyorlar. Vatandaş emekli arkadaşını kendi çalıştığı bankasına getirirse, banka ona farklı imkanlar ve olanaklar sağlıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.