People dergisi tarafından her yıl düzenlenen yılın kişisi bu senede düzenlenen bir lansman etkinliği ile belirlendi. Büyük bir katılımın yapıldığı gecede yılın kişisi ve kişileri seçilmiş oldu.

Bu yılın kişileri people dergisi tarafından belirlendi. Yılın kişisi olarak George Clooney, Dr Antonhy Fauci, Selena Gomez ve Regina King oldu.

Yılın  Kişisi  oldu

Değişmeyen Yılın Kişisi Belirlendi

Ünlü dergi People tarafından her sene düzenlenen yılın kişisi bu senede değişmeyerek belirlendi. Ünlü magazin dergisi olan People dergisi yılın kişileri olarak George Clooney Dr Anthony Fauci Selena Gomez ve Regina King’i seçti.

Bu dört ünlü kişi 2020 yılının en başarılı kişileri olarak belirlendi. Seçilen bu dört ünlü isim 2020 yılında yaptıkları saygıdeğer işler sebebi ile seçildiler. Söz konusu people dergisi değişim yapmadan bu sene de yılın kişilerini belirlemiş oldu.

Dört Ünlü İsim Yılın Kişisi Seçildi

People dergisi, George Clooney, Dr. Anthony Fauci, Selena Gomez ve Regina King’i 2020 senesinin başarılı kişileri olarak belirledi.

Ünlü basketbolcu Jimmy Buter ile aşk yaşadığı iddialarıyla gündemde bomba etkisi yaratan Selena Gomez insanların akıl sağlığı üzerinde ki girişimlerine ulaşmalarını sağlamak amacıyla on sene içerisinde tamı tamına yüz milyon insanı toplama amacıyla proje yapması sebebi ile derginin listesine girmeyi başararak dikkat çekti.

Ünlü şarkıcı, resmi instagram hesabı üzerinden teşekkür paylaşımı yaparak bana layık görülen bu detay benim için büyük bir gurur ve onur yarattı ifadelerini yer verdi. People dergisi tarafından belirlenen yılın kişisi olması sebebi ile büyük bir mutluluk yaşadığını dile getiren ünlü isimler sosyal medya hesapları üzerinden paylaşım yaptılar.

Justin Bieber'dan yıllar önce ayrılan Selena Gomez artık "eğlenceli"  sevgili arıyor | Independent Türkçe

Her sene people dergisi tarafından seçilen yılın kişisi bu senede belirlenmiş oldu. 4 ünlü ismin yer aldığı değerlendirme de en çok dikkat çeken isim Selena Gomez oldu.

İnsanlarla ilgili yaptığı önemli araştırmalar sayesinde 2020 yılının önemli kişisi seçilen Gomez yılın kişisi olarak seçildi. People dergisine kişisel instagram hesabı üzerinden teşekkür eden ünlü şarkıcı bu detayın kendisini onur verdiğini ifade etti.