Pazartesi akşamlarının sevilen ve ilgiyle izlenilen filmi Yasak Elma dizinin başrolleri olan Eda Ece ve Berk Oktay’ın yaptığı öpüşme sahnesi izleyiciden tepki topladı. Son bölümlerde olan 5 oyuncunun diziden ayrılmasıyla Yasak Elma dizisi birden bire farklı bir hal almıştır. Sevilen oyuncu Gökhan Alkan’ın diziden ayrılması izleyiciyi oldukça üzmüştü.

Ne hakkınız vardı bunu yapmaya? Yasak Elma dizisinde Yıldız öpüştü, izleyici çıldırdı!

Son bölümlerde Eda Ece yani yıldız karakteri ile Gökhan Alkan yani kerim karakterinin iletişimini ve aşkını beğenen izleyici kerim karakterinin yıldızı çok sevdiği ve yıldızın Halit beyi seçmesiyle büyük hüzne uğramıştı diziden ayrılan Gökhan Alkan ve Talat Bulut dan sonra diziye giren Çağatay karakterinde Berk Oktay, Yıldız’ın onu beğenmesiyle yıldız ile iletişimi başlamıştır. Rastlantı eseri komşu olan yıldız ve Çağatay iletişimi ilerlettikten sonra yaşanan öpüşme sahnesi ise izleyicide tepki almasını sağlamıştır.

Yıldız karakterinin Çağatay ile yaşadığı sahneleri kerim karakteri Gökhan Alkan ile yaşanması bekleniyordu. “kerim ile Yıldız’ı çok erken ayırdınız” şeklinde yorumların ardı arkası kesilmiyor. Çağatay karakteri ile yıldız karakterinin çok çabuk gerçekleşen aşk durumu izleyiciyi kızdırdı. Yıldız karakterinin Çağatay karakteri yerine kerim karakterine bu şekilde yakın davranması gerektiğini ve davranamadan diziden ayrıldığı için üzülen izleyiciler soluğu yorum yapmakta bulmuştur. Başarılı oyuncular olan Eda Ece ve Berk Oktay rollerini en güzel şekilde izleyiciyle buluşturmaya devam ediyor. Yasak Elma dizisi Pazartesi akşamları Fox TV de sizlerle beraber olacaktır.

Güzel Başrol Oyuncusu Eda Ece Kimdir?

Başarılı izleyicilerini ekranlara kilitleyen oyuncu Eda Ece, 20 Haziran 1990 da İstanbul da dünyaya gelmiştir. Adının tamamı Eda Ece Uzunalioğlu olan başarılı oyuncu, Şişli Terakki Lisesinden mezundur. Üniversite eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi psikoloji bölümünü bitiren oyuncu okul yıllarında tiyatro kulübünde sahnelere başlamıştır.

2011 ile 2014 yılları arasında Pis Yedili dizisinde tanınan güzel oyuncu birçok yapıtta bulunmuş ve o yapıtları başarı ile tamamlamıştır. Sinema ve dizileri sayesinde büyük ilgi kazanan Eda Ece Yasak Elma dizisinin olmazsa olmaz beğenilen ve soluksuz izlenilen başrollerinden biridir.

Ne hakkınız vardı bunu yapmaya? Yasak Elma dizisinde Yıldız öpüştü, izleyici çıldırdı! 1