Popüler dizi oyuncusu Serkan Çayoğlu geçen aylarda final yapmış olan Yeni Hayat dizisinde başrol oyuncu olarak karşımıza çıkmıştı. Kanal D’nin yapımını üstlendiği Yeni Hayat dizisi maalesef uzun soluklu olamadan kısa bir süreç sonra ekranlara veda etmek zorunda kaldı.

Yeni Hayat dizisi final yapan Serkan Çayoğlu, sürpriz diziyle yeniden dönüyor!

Kanal D ekranlarında her perşembe yayınlanan Yeni Hayat dizisi sadece 9 bölüm olarak izleyicileriyle buluşabildi. Başrollerini Serkan Çayoğlu, güzel oyuncu Melisa Aslı Pamuk ve ünlü oyuncu Tayanç Ayayadın’ın yer aldığı Yeni Hayat dizisi ekranların karşısına oldukça iddialı ve dikkat çeken konusu ile çıkmıştı. Ne yazık ki diğer dizilerin arasında reytinglere kurban olan güzel dizilerden biri olarak ekranlara veda etti.

Son Dizisi Erken Veda Etti Ama Yeni Proje İle Ekran Karşısına Çıkıyor

Serkan Çayoğlu, Yeni Hayat adlı dizisinin finalinden sonra hız kesmeden, sevenleriyle tekrar buluşmak üzere bu defa farklı bir projede ekran karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Serkan Çayoğlu kimdir? biyografisi

Yeni Hayat dizisinin erken final kararı alıp bitmesiyle ilgili üzüntüsünü sosyal medya hesabından duyurmuştu. Yakışıklı oyuncu bu defa sevindirici haberini yani yeni projesinin ilk haberini de sevenlerine ve takipçilerine  yine aynı şekilde sosyal medya hesabından duyurdu.

Kıbrıs Adlı Dizi Çok Yakında Ekranlarda

TRT’nin çekecek olduğu Kıbrıs adlı dizi ile Serkan Çayoğlu yeniden ekran başına dönüyor. Dizinin çekimlerine ise planlama olarak önümüzdeki Ocak ayının ortalarında başlanılacağı söyleniyor. Kıbrıs dizisindeki başrol kadrosunda sürpriz isimleri de göreceğiniz şüphesiz.

Serkan Çayoğlu’nun yanı sıra Kıbrıs adlı dizide başrol için Ahmet Kural ile anlaşılma yapıldığı da öğrenildi. Dizi başlamadan önce çekimleri konusunda ilginç iddialar söyleniyor. Kıbrıs dizisinin çekimlerinin yaz, kış ve bahar ayları olmak üzere 3 farklı mevsimde çekimlerin olacağı söylentisi yayılıyor.

Ahmet Kural ve Serkan Çayoğlu 'Kıbrıs' isimli dizide buluşuyor! Kıbrıs  dizisi konusu! Kıbrıs dizisi oyuncuları

Yönetmen koltuğunda ise bu defa Hakan İnan görülüyor. Kıbrıs adlı dizisinin yapımını ise TMC film yapımcılığı üstlenmiştir. Hazırlıklara başlanılan bu dizinin diğer dikkat çeken bir yanı daha var.

Ekranlarda yayınlanan birçok dizinin sürelerinin bu kadar uzun olduğundan şikâyet eden izleyicilerin dikkati üzerine Kıbrıs dizisi yapımcısı dizinin 60′ ar dakika olarak yayınlanacağını bilgisini verdi. Diğer bir şaşırtıcı nokta ise kaç bölüm oynanacağının da planlanması idi. 26 Bölüm olarak çekileceği bilgisi verildi.