Star TV ekranlarında yayınlanan ve büyük ilgi gören Sol Yanım dizisi genç kadrosu ile dikkat çekiyor. 26 Kasım Perşembe günü ekranlara gelen Sol Yanım dizisi ilk bölümünden izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başardı. 2. bölümü merakla beklenen Sol Yanım dizisinin beklenen fragmanı yayınlandı.

solyanım

Geçmişten gelen bir aşk hikâyesinin yanında tesadüf zincirine takılan hayatları konu alan Sol Yanım dizisi genç kadrosu ile dikkat çekti. Başarılı oyuncu Defne Samyeli’nin yer aldığı Sol Yanım dizisinde Asena karakteri oldukça başarılı bir iş çıkardı.

Sol Yanım Dizisinin Genç Kadrosu…

26 Kasım Perşembe günü ekranlara gelen Sol Yanım dizisi geçmişte yaşanan veya yarım kalan aşkları günümüze getirmiş ve tesadüfler zinciri ile bir araya gelen hayatları konu almıştır. Usta isimlerin yanında genç ve dinamik oyuncuların yer aldığı Sol Yanım dizisinde oyuncular ilgi odağı oldu.

Sol Yanım dizisi 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sol Yanım oyuncuları kimler? İşte Sol Yanım dizisi konusu ve oyuncu kadrosu

Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel gibi isimlerin yanında Emre Bey, usta oyuncu Defne Samyeli ve Cansel Elçin gibi başarılı isimler yer alıyor. Merakla beklenen ikinci bölümün ilk kareleri yayınlandı. Fragmanın yayınlanması ile yeni bölüm daha da bir merak edilmeye başlandı.

Sol Yanım 2. Bölüm Fragman

Sol Yanım Dizisinde Neler Olmuştu?

Serra hem okumak hem çalışmak zorunda olan genç bir kızdır. Annesinin bakımı için çalışmak zorunda kalan Serra bir otelde çalışmaktadır. Çok başarılı bir öğrenci olan Serra özel bir üniversitede bursludur. Henüz daha genç yaşta büyük sorumluluklar üstlenmek zorunda kalmış ve ailesi için çırpınıyor ve elinden geleni yapıyordur. Veliaht Selim ise Serra’nın tam tersi şımarık ve varlıklı bir ailenin çocuğu olmanın sonucunda sorumsuz bir öğrencidir.

hYlwx9iv7kmp_JDXbVQtHg

Aynı üniversitede iki zıt kavramdır onlar. Selim eğlence düşkünü dersler ile hiç alakası olamayan bir öğrencidir. Bu yüzden ailesi özellikle babası ile sürekli bir çatışma halindedir. İşten çıktığı bir gün derse geç kalmak için uğraşır Serra fakat talihsiz bir olay sonucu limuzin ile okula gider. Bu arada onu gören öğrenciler tarafından Serra’nın ismi tüm okulda yayılır. Selim ile de tesadüfen bir tanışma yaşarlar. Tesadüfler silsilesi bu diziyi nereye götürecek merak ediliyor.