Son zamanlarda en çok konuşulan dizilerden biri olan İyi Aile Babası dizisi yeni fragmanlarını yayınlamaya devam ediyor. Kanal D’de yayınlanacak olan komedi dizisi büyük bir heyecan ile bekleniyor. Başrollerini Şebnem Bozoklu, Çağlar Çorumlu, Salih Kalyon, Melek Baykal ve Timur Acar’ın oynadığı komedi dizisi yeni fragman yayınladı. Son zamanlarda bu dizi çok konuşuluyor.

iyi aile babası4

Dizinin ne zaman yayına gireceği hakkında tahminler bulunuyor. Uzun bir süredir komedi dizisi yapılmadığı için bu dizinin yayınlanması insanları son derece mutlu edecek. Fragmanı yayınlanır yayınlanmaz büyük bir ilgi toplamayı başardı. 3 Aralık Perşembe akşamı yayınlanmaya başlayacak olan İyi Aile Babası dizisi saat 20.00 da Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

İyi Aile Babası Dizisinin Konusu Nedir?

3 Aralık tarihinde Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayacak olan komedi dizisi İyi Aile Babası konusu ile insanları şimdiden eğlendirmeye başladı. Çağlar Çorumlu isimli başarılı oyuncunun canlandırdığı Mehmet Ali karakteri Anadolu Yakası’nda Halk Sağlığı hekimlerinden biridir. Aynı zamanda Mehmet Ali fedakâr bir aile ferdidir. Mehmet Ali’nin evinin alt katında annesi oturuyor.

iyi aile babası6

Bu sebeple Mehmet Ali sürekli olarak eşi ve annesi arasında kalıyor. Eşi ve annesi arasında kalma durumunu komik bir dil ile izleyicilere yansıtıyorlar. Aynı zamanda bu evde 2 tane de çocuk bulunuyor. Aile fertleri birbiriyle çok uyumsuz karakterlerdir. Son zamanlarda çok fazla Komedi dizisi yapılmadığı için bu dizi son derece dikkat çekecek gibi görünüyor. Fragmanı ile birlikte sosyal medyada konuşulmaya başladı.

iyi aile babası77

İyi Aile Babası Dizisinin Oyuncu Kadrosu Kimdir?

Kanal D ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan İyi Aile Babası dizisinin yönetmenliğini Hakan Algül’ün yaptı. Dizinin senaryosunda ise Tayfun Güneyer yazdı. Dizde pek çok  usta oyuncu yer alıyor. Usta oyuncular Melek Baykal, Şebnem Bozoklu, Şevket Çorumlu, Salih Kalyon ve Timur Acar’dır.

iyi aile babası3

Çocuk oyuncu ise Ecrin Su Çoban olmaktadır. Ecrin Su Çoban çok güzel bir çocuk oyuncu olduğu için dikkatleri üzerine çekiyor. Muhteşem oyuncu kadrosu ile yayınlandığı an çok büyük ilgi görecek düşünülüyor. Yeni fragmanları yayınlanmaya devam ederken yayın tarihinden 3 Aralık olacağı belirlendi.