Türkiye’nin en büyük ve köklü bankalarından birisi olan Yapı Kredi bankası bünyesinde çalıştırmak üzere birkaç iş ilanı açtı. Bankacılık sektörü ve Yapı Kredi şirketi vatandaşlar tarafından prestijli bir iş olarak görülüyor elbette bu kurumda çalışmanın insana getirdiği bir çok olumlu yönü var, maaş garantisi, mesai saatler gibi konular bunlardan sadece bir kaçı. Yapı Kredi Bankasın da açık olan bazı departmanlar ve başvuru şartlarını derledik.


Mekanik Teknisyeni

İlgili kadro için adayların MYO İlgili Bölümlerinden Mezun,Konusunda deneyimli,Esnek ve uyumlu,Vardiyalı çalışabilecek,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 30 yaşını aşmamış,Tercihen İşletme teknisyenliği yapmış olma şartlarını sağlaması istenmektedir.

Elektrik Teknisyeni

Kadro için aranan şartlar arasında şunlar yer almaktadır; MYO İlgili Bölümlerinden Mezun,Konusunda deneyimli,Esnek ve uyumlu,Vardiyalı çalışabilecek,Tercihen EKAT Belgesi sahibi,Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, 30 yaşını aşmamış,Tercihen İşletme teknisyenliği yapmış olmak.

Merkezi Teminat Yönetimi ve Veri Kalitesi Uzmanı

İlgili kadroya başvurmak isteyenlerin Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden mezun,Sözlü ve yazılı iletişimi güçlü,İngilizce bilen, Veri analitiği/modelleme konusunda bilgi sahibi, Çözüm odaklı ve analitik düşünme yeteneğine sahip,Detaylı, düzenli ve planlı çalışma yapısına yatkın,SQL bilgisine sahip olmak şartları aranmaktadır.

Müşteri İletişim Merkezi Yetkilisi – Gebze

İlgili alım için Yeni mezun veya 1 yıla kadar deneyimli, Diksiyonu düzgün, Telefonda iletişim yeteneği güçlü, Sözel ifade becerisine ve ikna yeteneğine sahip, Satışa yatkın, telefonla satış yapabilecek, Vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olma şartlarını sağlaması gerekmektedir.

Direkt Satış Yetkilisi

Lisans/ön lisans mezunu, Kişisel başarının ödüllendirildiği, eğitim ve kariyer imkanı olan bir ortamda çalışmayı tercih eden, Seyahat engeli bulunmayan ve satış aktiviteleri için sahada (ofis dışında) görev alabilecek, İletişimi güçlü, ikna kabiliyeti yüksek, zaman yönetiminde başarılı olan, Satış etkinlikleri konusunda kendine güvenen, dinamik, aktif ve hızlı, Dış görünümüne özen gösteren olma şartı ile personel alımı yapılacaktır.

Software Engineer ‘Mobile Banking’


 

İlgili kadro için adaylardan üniversitelerin 4 yıllık bilgisayar mühendisliği bölümünden mezun olma, iOS ve Android yazılım geliştirme alanlarında deneyimli, Java ve Oracle DBbilgisi olan, OOP ve SOA gibi yapıları bilen, İngilizce konuşabilen, askerlikle ilgisi olmayan ya da 2 yıl tecilli olan adayların başvuruları alınacaktır.