Bir zamanlar Fenerbahçe takımında fırtınalar estiren Emre Âşık olaylı evliliği sebebiyle gündemden düşmüyor. Severek evlendiği Yağmur Sarnıç’la uzun süredir anlaşmazlık yaşayan Emre Âşık hakkında boşanma sürecinde olduğu eşi bomba iddialarda bulundu.

Bir televizyon kanalına canlı telefon bağlantısı yapan Yağmur Sarnıç çok zor durumda olduğunu ifade etti. Parasız pulsuz ortada bırakıldığını gözyaşları içerisinde anlatan Yağmur Sarnıç kendisini bu duruma getiren kişinin Emre Aşık olduğunu dile getirdi.

Ben Şimdi Ne Yapacağım Dedi

 

Eski ünlü futbolcu Emre Âşık ile Yağmur Sarnıç birbirlerini severek evlenmişlerdi. Ancak evlilikleri istedikleri gibi gitmeyen ikili olaylı bir boşanma süreci yaşıyor. Boşanma aşamaları devam eden Emre Âşık ve Yağmur Sarnıç söz düellosundan asla vazgeçmiyorlar.

Yağmur Sarnıç: Beş parasız kaldım

Söz konusu olayla ilgili bir televizyon kanalına canlı bağlantı ile katılan Yağmur Sarnıç ben şimdi ne yapacağım diyerek gözyaşı döktü. Beni beş parasız ortada bıraktılar. Yazıklar olsun diyerek sitemde bulundu. Program sunucuları Sarnıç’ı teselli etmeye çalışsalar da Yağmur bir türlü sakinleşemedi.

Eşi İçin Kiralık Katil Tutmuş

 

Bir dönem Fenerbahçe’de top koşturan eski futbolculardan Emre Aşık önceki yıllarda hayatını Yağmur Sarnıç’la birleştirmişti. Ancak ikilinin anlaşamadıkları ve boşanmak için mahkemeye başvurdukları öğrenilmişti. Eski futbolcu Emre Âşık ve eşi Yağmur çok olaylı bir boşanma sürecindeydiler. Zorlu bir boşanma süreci yaşayan ikiliden Yağmur Sarnıç Uçan Kuş TV kanalında dün akşam saatlerinde  ekrana gelen, Hayatın İçinden programına konuk oldu.

Yağmur Sarnıç kimdir? Emre Aşık'la boşandı mı?

Programa canlı telefon bağlantısıyla katılan Yağmur Sarnıç eşi Emre Âşık’ı öldürmek için kiralık katil tuttuğu iddiaları hakkında bilgi verdi. Konunun asılsız bir iddia olduğunu savunan Sarnıç, canlı yayınlanan programda Emre’nin kendisi için ben seni sokakta buldum, sokaktan aldım ve şimdide sokaklarda bırakacağım ne yaparsan yap şeklinde laf söylediğini ifade etti.

Programa telefonla canlı bağlanan ve üzüntüde  ağlama krizi geçiren Sarnıç beni beş parasız ortada bıraktılar. Bundan sonra nereye gidersen git bizi ilgilendirmez dediler. Ben tek başıma nereye gideyim soğuk kış gününde. Beş kuruş param yok, nerde kalacağım ifadelerini kullandı.