Şüphesiz ki yıllar içerisinde internet hayatımıza daha çok entegre oldu ve bir ihtiyaç haline geldi. Özellikle insanlar sosyal medya da çok fazla vakit geçirerek tabiri caiz ise buralarda sosyalleşir oldular. Hatta çoğu zaman internet erişimi, dakika yani konuşmadan daha önemli bir konumda akıllı telefon kullanıcıları için. Hal böyle olunca internet tüketimi mb tüketimi de artmış oluyor Vodafone 20 Ağustos- 20 Eylül ayları arasında geçerli olması üzere whatsapp üzerinden sınırsız internet sunacak.


 

Vodafone Kullanıcılarını Es Geçmedi

Vodafone süreci ile beraber online dünyada bir hayli fazla zaman geçirmeye başladık. Bununla beraber Vodafone kullanıcılarının yüzünü güldürecek bir atılım gerçekleştirdi. İnternet kotanızdan veya faturanızdan yemeyen WhatsApp’ ınızı 20 Ağustos- 20 Eylül tarihleri arasında kullanabilecekler. Vodafone bu kampanyanın tarihlerini duyurduktan sonra kullanıcılar WhatsApp’a akın etti.

İnternet Paketiniz Azalmayacak

İnternet kotasından gitmeyen WhatsApp uygulaması kampanyasını yalnızca Vodofone kullanıcıları kullanabilecek. Sınırsız olarak sohbet veya görüntülü- sesli arama yapılabilecek olan WhatsApp uygulamasında, tek şart Vodofone’ un kendi YANIMDA uygulamasını telefonuna kurup, buradan sınırsız WhatsApp kampanyasını aktifleştirmek yeterli olacaktır. Bu sayede sınırsız olarak WhatsApp üzerinden sohbet edebilir, görüntülü konuşabilir, sesli aramada bulunabilirsiniz. Bedava ve sınırsız olacak bu kampanyada son tarih 20 Eylül. 20 Eylül’ e kadar kotadan veya faturadan yemeyecek olan bu kampanya Pandemi sürecinde hayli merak uyandırdı. Kullanıcılarının iyiliğini düşünen Vodofone için tek önemli olan durum yanımda uygulamasını telefona indirmek olacak. Sınırsız ve ücretsiz bu kampanya ile sevdiklerine daha fazla zaman ayıracak olan kullanıcılar bir hayli memnun.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy’un verdiği müjdede, binlerce kişi mutlu oldu. Ayrıca Engin Aksoy; “ Pandemi sürecinde altyapımızla ilgili tüm soru işaretleri kayboldu. Çünkü Pandemi süreci bizim altyapımızın ne kadar iyi olduğunu ortaya koyu. “ ifadelerinde bulundu. Altyapılarında iyileştirmelerde bulunduklarını söyleyen Aksoy, “ Pandemi sürecinin sevdiklerimizle geçirilen her vakitin önemli olduğunu bize gösterdi. “ şeklinde söylemlerde bulundu.