Vodafone Bedava İnternet Paketleri 2019 yılında en çok araştırılan konulardan birisi. İnternet paketi yetersiz gelen ya da İnternet paketi yapmak için gerekli maddi duruma sahip olmayan bireyler Vodafone Bedava İnternet Paketlerinden faydalanabilir.

Günümüzde birçok dolandırıcı bedava İnternet paketi adı altında kişilerin telefonlarına virüslü uygulamaları indirmesine sebebiyet vermektedir. Vodafone bedava İnternet paketleri dışarıdan hiçbir 3. taraf uygulama aracılığıyla yapılamaz. Hiçbir işlem illegal değildir. Direkt olarak Vodafone tarafından müşterilere sunulan hizmetlerdir. Peki Vodafone Bedava İnternet Paketleri 2019 yılında kaç tane? Toplam kaç GB internet alınabilir? İşte tüm detaylar…

Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Vodafone Bedava İnternet Paketleri bir üst paragrafta da belirttiğimiz üzere hiçbir şekilde illegal değil, direkt olarak Vodafone’a ait uygulamalar aracılığıyla yapılmaktadır. Vodafone faturalı hatlar için ve faturasız hatlar için bedava internet paketleri halihazırda sunmaktadır. Sürekli olarak kullanamasanız da acil ihtiyaçlarınızda yararlanabilirsiniz.

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone operatörleri için bedava İnternet paketlerinden faydalanmak oldukça kolaydır. Sadece bu paketlerin nasıl yapıldığını bilmek gerekiyor. Bizde bu yazımızda sizler için Vodafone Bedava İnternet Paketleri tanıtımı yapacağız ve bu paketleri nasıl hattınıza yükleyeceğinizle ilgili detaylar vereceğiz.

Vodafone Bedava İnternet Paketleri Nasıl Yapılır?

Vodafone, müşterilerine hediye İnternet dağıtmaktadır. Bu hediye internetlere birkaç farklı uygulama ile ulaşmak mümkün. Bu uygulamalar aracılığıyla 500 Mb ile 4 GB arasında bedava İnternet kazanma şansınız bulunuyor.

Tabi uygulamalar sadece bununla sınırlı değil. Dakika, SMS gibi farklı alternatifler de kazanma şansınız var. Peki Vodafone Bedava İnternet Paketleri Nasıl Yapılır? İşte tüm detaylar…

1- Vodafone Yanımda

Vodafone Bedava İnternet paketleri diyince akla ilk gelen şey Vodafone Yanımda uygulamasıdır. Bu uygulamada Vodafone hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. Nasıl giriş yapacağınızla ilgili her türlü detay uygulamada yazmaktadır.

Vodafone Yanımda uygulaması ile tüm Vodafone operatörü sahipleri her hafta düzenli olarak 500 MB ve 1 GB arasında İnternet kazanabiliyor. Kazanılan bu İnternet paketleri 1 haftayla sınırlı değil. Yani biriktirme şansınız bulunuyor.  Vodafone Yanımda uygulamasını açtıktan sonra Bana ne Var? isimli alana giriş yapıp çarkı çevirmeniz yeterli olacaktır.

2- İnternet Avcıları

Vodafone Bedava İnternet Paketlerine ulaşmanın bir diğer yolu ise İnternet Avcıları uygulaması olmaktadır. Google Play ve App Store üzerinden erişebileceğiniz İnternet Avcıları uygulamasında “BİT” avı yaparak saatlik ve günlük olmak üzere farklı farklı bedava İnternet sahibi olabilirsiniz. Yani oyunu oynadıkça İnternet kazanabilirsiniz.

3- Pazartesi TL Yükle

Faturasız hat sahipleri için Vodafone Bedava İnternet Paketleri kazanmanın bir diğer yolu ise Pazartesi günleri 30 TL ya da üzeri yükleme yapmaktır. Ya da 29 TL yada üzeri paket satın alan 26 Yaş Altı kişiler için direkt olarak 2 GB Bedava İnternet hediye edilmektedir. Söz konusu uygulama haftanın diğer günleri için geçerlid eğildir.

4- E- Fatura

Bir diğer Vodafone Bedava İnternet hizmeti E- Fatura uygulamasıyla mümkündür. Faturalı hatların yararlanabileceği bu özellik, normal faturadan E-Fatura ya da SMS faturaya geçiş yapmak isteyenler içindir. Bu iki fatura sistemine geçiş yapıp kağıt israfının önüne geçen aboneler, 1 GB İnternet kazanabilirler.

Kampanyadan yararlanmak için Efatura yazıp bir boşluk bırakıp Eposta yazıp 7000’e kısa mesaj göndermek gerekiyor.

> Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

> Turkcell Bedava İnternet Paketleri