Çok büyük bir başarı düzeyine ulaşmış olan Master Chef Türkiye programı her gün yeni bir olay ile gündeme gelmeyi başarıyor. Hız kesmeden yarışmaya devam eden başarılı yarışmacılar finale kalmak için büyük bir emek sergiliyor.

Yarışan her yarışmacının büyük bir emek ve çaba ile bir yerlere geldiğini söylemek mümkün yoktu 6 Aralık günü Ebru Has çok duygusal bir veda yaparak Master Chef Türkiye’ye veda etti. Vedası jüri ve seyirciler dâhil olmak üzere herkesi çok üzdü.

Yarışmada yer alan üzücü sahneler herkesi derinden etkiledi. Son derece başarılı bir yarışmacı olan Ebru Has ‘ın yarışmaya veda etmesi hiç beklenen bir durum değildi. Seyircilerin sürekli ekranda görmeye alışkın olduğu bu isim elenince sosyal medyada çok konuşulan konuları arasına girmeyi başardı.

Mehmet Yalçınkaya “Sana Çok Fırça Attım, Seni İyi Silkeledim”

Geçtiğimiz hafta MasterChef  programına sevilen isimlerden biri olan Ebru Has veda etti. Yarışmaya veda edişi bütün jüri üyelerini derinden etkiledi. Aynı zamanda yarışmacı arkadaşlara da gözyaşlarını tutamadı. Mehmet şef başarılı yarışmacının ve davasına ilişkin olarak onu çok silkelediğini ve çok fazla fırça attığını söyledi.

Mehmet Yalçınkaya kimdir, aslen nereli? Mehmet Şef sol elini neden  gizliyor? - Güncel Haberler Milliyet

Mehmet Şef’in en çok uğraştı yarışmacılardan biri olmasından kaynaklı gidişi Mehmet şefi çok üzdü. Aynı zamanda Ebru’nun yarışmadaki mücadeleci ruhuna da değinmeden geçmedi. Ebru’nun yarışmadaki duruşu şefleri ve seyircileri çok etkiledi. Aynı zamanda eleme sırasında yaptığı konuşması da herkesi derinden etkiledi. Yarışmacı arkadaşları birer birer vedalaşarak duygusal anlar yaşattı.

Ebru Has Elendi!

TV8 ekranlarının sevilerek takip edilen programlarından biri olan Master Chef yarışması hız kesmeden elemelere devam ediyor. 6 Aralık günü elenen isim Ebru oldu. Ebru’nun elenmesi üzerine herkes büyük bir hüzün yaşadı.

Masterchef Ebru kimdir, kaç yaşında? Masterchef Ebru Has'ın mesleği ne? -  Magazin Haberleri - Milliyet

Başaramazsın demelerine rağmen buraya kadar geldiğini söyle yani Ebru ailesi ile çok büyük problemler yaşadığını söyledi. Şeflere birer birer teşekkür ederek kendisine kattıkları şeylerden dolayı minnettar olduğunu söyledi. Mehmet Şef ve Somer şef Ebru’nun vedasına son derece üzüldü. Ebru Has’ın vedası sosyal medyada da çok konuşulan konular arasında yer aldı.