$ DOLAR → Alış: 7,55 / Satış: 7,58
€ EURO → Alış: 8,80 / Satış: 8,83

Vakıfbank’tan 6 Ay Ödemesiz 125 Bin TL

  • 28.08.2020
Vakıfbank’tan 6 Ay Ödemesiz 125 Bin TL

Ülkemizin büyük kamu bankalarından Vakıfbank müşterilerine tanıdığı kolaylıklar ile bilinen bir marka. Daha önce de 3-6 ay ödemesiz kredi imkanı sunan Vakıfbank, ekonomik olarak zorlu geçen korona virüs sürecinde vatandaşın sırtındaki yükü almak için kredi paketleri üretmeye ve kullanıma sunmaya devam ediyor.


 

6 Ay geri ödemesiz kredi için düğmeye basan Vakıfbank, bilindiği üzere bir kamu bankası. İhtiyaçlara göre şekillenen bir kredi kampanyası ile beraber ihtiyaç kredi ihtiyacınızı hemen sonlandırabilirsiniz. Peki şartları nelerdir? Kredi Faiz Oranları Nelerdir?

Tüm ihtiyaçlara özel olarak az faizli kredi uygulamasını geçtiğimiz günlerde Vakıfbank gerçekleştirmişti. 60 aya kadar vade olduğunu söylemek mümkün ve kredi ile ilgili oldukça esnek ödeme planlarının olduğunu söylemek mümkündür. İhtiyaç kredisi ve destek kredisi olarak adlandırılan bu kredi köklü kamu bankalarından biri dolayısıyla gerçekleşiyor.

6 Ay Ödemesiz

Bu krediler ihtiyaç kredisi olarak gerekli şartları yerine getirilmesi durumunda ve sorunsuz bir Vakıfbank müşteri olmanız durumunda sizin hakkınıza tanımlanıyor. Eğer kredi çekmek istiyorsanız 60aya kadar vadeli bu kredi imkanını önerebiliriz. Kredi ihtiyaçlarınız için yüz yirmi beş bin liraya kadar destek alabilirsiniz.

Sorunsuz bir müşteri iseniz destek kredisinden yararlanabilirsiniz. Vakıfbank Pandemi dolayısıyla alım gücünün zayıflaması konusunda oldukça önemli bir adım atarak kredi imkanını müşterilerine sundu. Alım gücünün zayıflamasına karşı, oldukça kolaylaştırılan ödeme planlarıyla Vakıfbank, sorunsuz her müşterisine 125.000 liraya kadar kredi imkanı sunacak.  0.55 / 0.82 faiz oranı sunulan kredi kampanyası; aynı zamanda 3 – 6 ay erteleme seçeneğine sahip.

Bankalar kredi imkanı istediğinizde, durumunuza ve kredi imkanınıza karşın uygun koşullarda olup olmadığınıza bakıyorlar. Kredi notunuza bakmak kesinlikle şart olacak, o yüzden kesinlikle kredi notunuzu kontrol etmeniz gerekir.6 ay boyunca Vakıfbank müşterisi olup maaşlarınızı bu banka üzerinden çekiyorsanız, bu krediyi alabilme imkanınız var.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.