Vakıfbank 2020 yılı kredi kampanyasına başvuru için birçok farklı yol bulunmaktadır. SMS, İnternet Bankacılığı, Mobil Uygulama ve Şubeden başvuru yapılabilir. İşte başvuru adımları…

  • SMS’le başvuru yapmak isteyenler; KREDİ – T.C. Kimlik numarası – aylık gelirini yazarak 5724’e SMS göndermelidir.
  • İnternet Bankacılığı ile başvuru için Vakıfbank’ın sitesine girip; Online kredi başvurusu bölümüne geçiş yapılmalıdır.
  • Mobil uygulama ile başvuru için mobil uygulama üzerinde yer alan kısa sürede kredi bölümünden başvuru yapılabilir.
  • Şubeden başvuru yapmak isteyenler de en yakın Vakıfbank şubesine gidebilir.

Vakıfbank 2020 Yılı Kredisinin Avantajları Neler?

Vakıfbank’ın 2020’ye özel, müşterilerine verdiği söz konusu kredinin birçok avantajı bulunmaktadır. Aylık azalan ya da yükselen değil, eşit şekilde taksit imkanı bulunmaktadır. Dileyenler olursa azalan ya da artan taksit tercihinde bulunabilir.

3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksite böldürülebilir, 3 ayda bir eşit taksite böldürülebiliyor ve son taksiti balon ödemeli olarak tercih edilebiliyor. Yani müşterinin ihtiyaçlarına göre farklı seçenekler sunuluyor.

Vakıfbank 2020 Yılı Kredisi Detayları

Vakıfbank 2020 yılı yeni yıl ihtiyaç kredisi %1.25 faiz oranıyla, 60 aya kadar alınabiliyor. 50.000 TL’ye kadar para alabileceğiniz yeni yıl kredisinde tahsis bedeli olarak 250 TL ücret kesiliyor. Yıllık efektik faiz oranı bu çerçevede %19.85 olurken; aylık taksit tutarı ise 1.269,68 TL oluyor.