Günümüzde nakit para kullanımı her geçen gün bir tık daha düşüyor. Nakit paranın kaybedilme, çalınma gibi risklerde kurtarılamaması sebebiyle gerek banka hesap kartı kullanımı gerekse de kredi kartı kullanımı geçmiş zamanlara göre her geçen gün artış gösteriyor. Bunun için esnaflar için pos makinesi artık zorunluluk olmuştur. Bu yazımızda sizlere Vakıfbank Pos Komisyon Oranları ile ilgili bilgi aktarımında bulunacağız.

Pos komisyon oranlarına genel olarak göz attığımızda Vakıfbank’ın düşük komisyon oranı sunan bankalar arasında yer aldığını görüyoruz. Türkiye’de köklü bankalardan birisi olan Vakıfbank esnaflara destek olabilmek adına sık sık kampanya düzenliyor. Peki Vakıfbank komisyon oranları 2019 yılında ne kadar?

Vakıfbank Hesaplı Pos

Vakıfbank Pos hizmeti verirken “Hesaplı Pos” uygulamasını devreye sokmuştur. İnternet’ten havale ve EFT ücreti almayan, 1 yıl boyunca hesap işletim ücreti almayan ve yine 1 yıl boyunca değişmeyen sabit pos komisyonu sunan bir kampanyası mevcut.

Vakıfbank Hesaplı POS hizmetiyle birlikte bu kampanyalardan faydalanırken, düşük komisyon oranları sayesinde kazancınızdan yüksek miktarları bankaya vermek zorunda kalmıyorsunuz.

Vakıfbank Hesaplı Pos sistemiyle birlikte normal şartlar altında her ay 15 TL olarak sunduğu masraf paketini yine 12 aylık süre boyunca tamamen ücretsiz bir şekilde sunmaktadır.

Vakıfbank Pos Komisyon Oranları

Vakıfbank Pos Komisyon oranları aylık alışveriş hacminden, taahhüt süresine kadar birçok farklı konu ele alınarak kişiye özel olarak verilmektedir. Bunun için herhangi bir yerde resmi Vakıfbank pos komisyon oranı bulunmamaktadır. Fakat sizler için görüştüğümüz esnaflardan aldığımız bilgiler doğrultusunda Vakıfbank Pos Komisyon Oranları 2019 yılı için %1.50 – %5.20 arasında değişiyor diyebiliriz.

Vakıfbank Pos Almak Mantıklı mı?

Pos hizmetini birçok farklı bankadan alabilirsiniz. Her biri farklı farklı komisyon oranı sunuyor ve bunun yanı sıra ek avantajlar elde etmenizi sağlıyor. Bizim önerimiz “a bankası” “b bankası” diye bir şey söylememiz mümkün değil. Fakat siz diğer bankaların pos komisyon oranlarına göz atarak kararınızı verebilirsiniz.

Vakıfbank Pos Almak Mantıklı mı? Sorusuna ise Vakıfbank Komisyon Oranları 2019 yazımızdaki bilgiler eşiğinde kendiniz karar vermelisiniz.

Vakıfbank Pos Komisyon Oranları Pahalı mı?

Vakıfbank Pos Komisyon oranları şuanda piyasa ile hemen hemen eşit durumda gidiyor. Herhangi bir pahalılık veya ucuzluk durumu olduğunu söyleyemeyiz. Çünkü belirlenmiş net bir oran yok ne yazık ki.