Televizyon ekranlarının sevilen ünlü sunucusu Özlem Yıldız, geçtiğimiz günlerde Nişantaşı’nda görüldü. Objektiflere yakalanan ünlü sunucu Özlem Yıldız’ a pandemi sürecinde neler yaptığı, süreci nasıl geçirdiği ve bu konuya ilişkin sorular yöneltildi. Sorulan sorulara ünlü sunucudan yanıt gecikmedi. İçinde bulunduğumuz pandemi sürecide aldığı tedbiri bizlerle paylaştı. Verdiği şaşırtıcı cevaptan sonra aldığı tedbir dikkat çekti.

İlk Önceliğim Hes Kodunu Öğrenmek Dedi

Pandemi sürecinde mümkün olduğunca sosyal çevreyle ilişkisini azaltan ve hijyen konusunda çok dikkatli olduğunu söyleyen ünlü sunucu artan vakaların ardından aldığı şaşırtıcı tedbiri bizlerle paylaştı. Pandemiden dolayı artan vakaların sıklığından ötürü görüşeceğim kişilerden önce Hes kodunu yollamasını istiyorum.

Özlem Yıldız'dan tedbirli hareket! HES kodu olmadan evime davet etmiyorum

Hes kodunu yollamayanlar ise görüşemeyeceğimi söylüyorum. Elimden geldiğince bu süreci ayakta tamamlamaya ve dikkatli olmaya çalışıyorum açıklamaları yaptı. Bunun içinde sosyal hayatıma mecburi olmadığı sürece pasif konumdayım. Arada bir iş ve alışverişi gereği çıktığım durumlarda da cilt bakımımı da yaptırıyorum.

Dışarıda ve evde olduğum her anımda sürekli dezenfektan kullanımına dikkat ediyorum. Cilt bakımı yaptırdıktan sonra objektiflere yakalanan ünlü sunucu Özlem Yıldız kıyafetleri ve bakımlı olmasıyla da gözlerden kaçmadı. Pandemi sürecindeki aldığı önlemleri söylerken en çok dikkat çeken açıklaması ise ‘ Hes Kodunu sormadan kimseyi evime davet etmiyorum’ oldu.

2883409_8886238ac45461db778d8c1c3755e31e_640x640

Önceliğinin Hes kodu ve bakım yaptırmak olduğunu söyleyen ünlü sunucu bu süreçte de kendine dikkat ettiği ve gerek formunu gerek cilt bakımını aksatmadığını söyledi. Aldığı tedbirler doğrultusunda hiç kimseyi Hes kodunu sormadan evime davet etmiyorum diyerek esprili bir kısa röportaj gerçekleştirildi.

Gözlerden Kaçmayan Tektaş Yüzük

Geçtiğimiz günlerde Nişantaşı’nda kameraların objektifine yakalanan ünlü sunucu Özlem Yıldız ayaküstü yapılan röportajda iki şey ile gündeme geldi. Birincisi Hes kodu almadan kimseyi evime davet etmiyorum açıklamaları oldu. İkinci dikkat çeken olay ise konuşma esnasında da ellerini sık kullanmasıyla birlikte parmağındaki tektaş yüzük oldu. Röportaj süresince Özlem Yıldız’ın parmağındaki tektaş yüzük gazetecilerinde gözünden kaçmadı. Ünlü sunucuya yöneltilen yüzük sorularında kaçamak cevaplar veren Özlem Yıldız ‘Sizden de hiçbir şey kaçmıyor ‘ açıklamalarını gülerek  yaptı.

2883409_34ff7550306f7de12c857cd2f883bc1c_640x640