Oyuncu Selahattin Taşdöğen metrobüs durağında turnikelerden atlayarak içeri girdi. Bunun üzerine güvenlik görevlileri oyuncunun yanına gelerek durdurmaya çalıştı. Daha sonra oyuncu Selahattin Taşdöğen ile güvenlik görevlileri arasında büyük bir arbede çıktı.

İlk olarak küçük bir tartışma daha sonra büyük bir arbedeye yol açtı. Mecidiyeköy metrobüs durağında metroya binmek isteyen Selahattin Taşdöğen akbil basmadan turnikeden üstünden atlayarak Metro durağını geçince güvenlik görevlileri ile bir tartışma başladı.

Metrobüs durağında akbil ve maske kavgası

Aynı zamanda yanında asistanı ve 8 yaşındaki çocuğu vardı. Oyuncunun asistan’ı Alaaddin Dumanoğlu ile güvenlik görevlileri ile arasında çıkan tartışmada asistanını yere düşen telefonunu ve gözlüğünü güvenlik görevlisi bile isteye kırdı.

Bu olayların ardından kısa bir süre geçmesinden sonra polisler olay yerine geldi. Güvenlik görevlileri ve Selahattin Taşdöğen ile asistanı polis merkezine götürüldü.

“Siz Eşkıya Mısınız?”

Tanınan oyunculardan biri olan Selahattin Taşdöğen güvenlik görevlisi Mehmet Yetkin ile yaşadığı arbede sonucu polis merkezine intikal etti. Yaşanan tartışma sırasında güvenlik görevlisi Mehmet Yetkin’e kendisini küçümseyecek sözlerde bulunarak rencide etmeye çalıştı.

Aynı zamanda kendisini işten artıracağına dair de tehditler savurduğu açıklandı. Daha sonra bu oyuncunun asistanı Alaaddin Dumanoğlu güvenlik görevlileri tarafından saldırıya maruz kaldığını söyledi.

Aynı zamanda oyuncu turnikeden atladıktan sonra güvenlik görevlisi ile konuşurken maskesini indirdiği için uyarıda bulunan güvenlik görevlisini dikkate almadı. Bu olay karşısında güvenlik görevlisi büyük bir şaşkınlık yaşadı. Her iki taraf da birbirinden şikayetçi oldu.

Takipsizlik Kararı Alındı!

Oyuncu Selahattin Taşdöğen ile asistanı Alaattin Dumanoğlu güvenlik görevlisinin konuşma tarzından ve tepkisinden dolayı olayların büyüdüğünü ileri sürdü. Aynı zamanda Asistan Alaaddin Dumanoğlu’nun arbede esnasında gözlük ve telefonunun güvenlik görevlisi tarafından kırıldığı iddia ediliyor.

Oyuncunun açıklaması ise metrobüse bagaj kısmından bindiğini ve geri dönüp bilene basmaya giderken güvenlik görevlisi ile arasında tartışma çıktığı yönünde oldu. Güvenlik görevlisi tarafından iddia edilen tehdit ya da darp gibi konulara kesinlikle yapmadığı yönünde cevap verdi. Savcılığa taşınan bu olay takipsizlik kararı ile sonuçlandı. Güvenlik görevlisi ise bu kararı adil bulmadı.