Bir çok üniversite öğrencisi her geçen gün büyük zorluklarla karşı karşıya kalıyor. Bu durumdan dolayı da pek çok üniversite öğrencisi ödemelerinin çok rahat bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için kredi kartı almak zorunda kalıyor. Kredi kartı için başvuru yapmak zorunda kalan pek çok üniversite öğrencisi için de bankalar çeşitli girişimlerde bulunmaya devam ediyor.

 

Pek çok banka kendilerine ait olan yeni kredi kartları sayesinde öğrencilerin de rahat etmesini istiyor. Limitleri düşük olan kredi kartları sayesinde öğrenciler de rahat nefes alabiliyor. Öğrencilere düşük faizli nakit avans da veren pek çok banka, bu sayede herkesin de beğenisini kazanıyor.

 

ÖĞRENCİLERE KREDİ KARTI VEREN BANKALAR

 

Öğrencilere kredi kartı veren pek çok banka, gerekli adımların da atılmasını sağlıyor. Öğrencilere kredi kartı veren bankalar arasında en fazla tercih edilenler arasında Ziraat Bankası yer alıyor. Kredi ve öğrenci burslarının Ziraat Bankası’ndan çekilmesinden dolayı en fazla kredi kartı da Ziraat Bankası’ndan alınıyor. Aynı zamanda İş Bankası’da İş’te Üniversiteli kredi kartı ile herkesin beğenisini kazanıyor.

 

Nakit avans seçeneği ile zor durumda olan öğrencinin en büyük yardımcısı olan Teb Bonus, herkesin de en çok tercih ettiği kredi kartları arasında yer alıyor. Aynı zamanda Yapı Kredi’nin düşük limitli kredi kartı da üniversite öğrencileri için en çok tercih edilenler arasında yer almaya devam ediyor.