Apple’ın üretmiş olduğu iPhone 12 modellerinin ne zaman Türkiye’de satışa başlanacağı iPhone kullanıcıları tarafından en çok merak edilen konulardan birisiydi. Geçtiğimiz günlerde sık sık araştırılan iPhone 12 Türkiye mağazalarına sınırlı adet ile satışa sunulması için gönderildi. iPhone 12 modellerinin Türkiye’de olan stokları dakikalar geçmeden tükendi.

Kullanıcılar tarafından heyecanla beklenen günün gelmesi ile birlikte Türkiye’de iPhone 12 stoğu kalmadı. iPhone modellerinden sadece Türkiye’de yüksek kalitede olan pro modellerinden kaldı. Pro modellerinin de çok geçmeden tükeneceğini düşünmekteyiz.

Türkiye’de iPhone 12 stokları dakikalar içinde tükendi

Apple’ın üretmiş olduğu iPhone modelleri geçtiğimiz günlerden bugüne oldukça ilgi odağı haline gelmiştir. iPhone kullanıcıları android işletim sistemi telefon kullanmadıklarını, zorlandıklarını belirtmektedir. Apple müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı doğrultusunda hareket etmektedir. Bu sebeple birçok kişi her gün bir iPhone modeline sahip olmaktadır.

iPhone 12 Modelleri Bir Daha Gelecek mi?

Türkiye satışına sunulduğu andan itibaren hiç zaman kaybı yaşanmadan stoğu tükenen iPhone 12 modellerinin tekrar Türkiye’ye gelip gelmeyeceği kullanıcılar tarafından merak konusu oldu. Ticaret sitelerinde ise iPhone 12 modellerinin stokunun kalmamış olması kullanıcıları için kötü bir haber oldu. Bunun yanı sıra e-ticaret siteleri iPhone 12 modellerinin satışı için 3 hafta sonrası için gün verdi. iPhone kullanıcıları şimdiden 3 hafta sonrasını iple çekiyor.

iPhone 12 Modelleri

iPhone 12 modelleri serisinin en küçük ve kibar modeli iPhone 12 minidir. iPhone 12 modellerinin 4 farklı model seçeneği bulunmaktadır. iPhone kullanıcıları tarafından sağlanan ilgi sayesinde 2020 yılının en çok satılan telefonun ise iPhone 11 modelleridir. iPhone 11 modellerinin kalitesi ve işlevsellik başarısı ile ilgi dolu gözler Apple’ın yeni üretmiş olduğu iPhone 12 Modellerine çevrildi.

iPhone 12 mini, iPhone 12 pro, iPhone 12 pro Max ve iPhone 12 olmak üzere 4 farklı model üretildi. Özellikle iPhone 12 pro ve iPhone 12 pro max fotoğraf çekme konusunda ilgilisi olanlar için büyük bir memnuniyet verici olmaktadır. Apple’ın üretmiş olduğu iPhone 12 modelleri 4 farklı model, 3 farklı boyut ile satışa sunuldu.