2019 yılına girdiğimiz şu günlerde pos komisyon oranları en çok araştırılan konulardan biri olarak ön plana çıkıyor. POS hizmeti sağlayan bankalardan olan Türkiye Finans ile ilgili Türkiye Finans POS Komisyon Oranları yazımızda her türlü ayrıntıyı ele aldık. 2019 yılı için bu bilgiler ışığında Türkiye Finans tercihi yapıp yapmayacağınıza karar verebilirsiniz.

Türkiye Finans POS Ürünleri

Türkiye Finans, 2 farklı POS ürünü sunmaktadır. Bu sayede müşterilerinin ihtiyaçlarına direkt odak noktası üzerinden karşılık verebiliyor. Kartlı tahsilat işlemlerinin tamamında yardımcınız olan Türkiye Finans POS’un çok sayıda avantajı da bulunuyor. Türkiye Finans POS ürünleri aşağıda yer almaktadır:

Türkiye Finans POS Avantajları

POS cihazı seçiminizi Türkiye Finans’tan yaparsanız birçok avantajla karşılaşabilirsiniz. Peki bu avantajlar nelerdir?

  • Ödemelerde zaman kaybının tamamen ortadan kaldırılması için %0 hata payı bulunan cihazlar bulunmaktadır. İşlemlerin tamamı hızlı ve doğru bir şekilde gerçekleşmekte olup, herhangi bir aksilik meydana gelmez.
  • Diğer POS cihazlarına göre daha çok işlem kapasitesine sahip olup uzun ömürlü olarak kullanılabilmektedir.
  • İnternet Bankacılığı hizmeti almak isterseniz detaylı raporlama ve üye işyeri işlemlerinizin tamamını takip edebilir ve verileri elde edebilirsiniz.

POS Cihazı Kullanmanın Avantajları

Teknolojinin çok ileri bir boyuta geldiği günümüzde POS cihazı kullanmanın birçok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajlardan ilki ise kesinlikle satışların artacağıdır. Çünkü günümüze herkes nakit para taşımıyor, işlemlerini banka hesap kartı veya kredi kartı ile gerçekleştiriyor.

  • Sahte para riski ortadan kalkmış olur.
  • Nakit bulundurma ya da vadeli satış işlemleriyle ilgili meydana gelecek problemler ortadan kalkar.
  • Güvenlik riski olan işyerleri için hırsızlık riskini en düşük seviye indirir.

Türkiye Finans POS Komisyon Oranları

Türkiye Finans POS Komisyon oranları 2019 yılı için %1.50 ila %2.50 arasında değişim göstermektedir. Eğer Türkiye Finans’tan POS alma arzunuz varsa en uygun komisyon oranlarını sunan bankalardan biri olduğunu bilmeniz gerekiyor. Yani tercih edilebilecek bankalar arasında kendini göstermektedir.

Türkiye Finans’tan POS Almak Mantıklı mı?

Türkiye Finans’tan POS almak mantıklıdır. Fakat hangi bankadan POS cihazı alacağınızla ilgili olarak “şu bankadan alın” diye bir bilgi aktarımı ne yazık ki yapamayız. Bu sebepten dolayı yapacağınız araştırma sonucu hizmet alacağınız bankayı kendiniz seçmelisiniz.