Turkcell Bedava İnternet paketleri ile birlikte artık İnternet için onlara lira ücret ödemenize gerek yok. Hem İnternetiniz bittiğinde, hem de İnternet paketi almak istemediğinizde Turkcell Bedava İnternet Paketlerinden faydalanarak ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Peki Turkcell Bedava İnternet Paketleri nasıl yapılır?

Turkcell bedava İnternet paketleri sayesinde herhangi bir şekilde ücretsiz İnternet’e erişim imkanı bulabilir ve bunun yanı sıra Turkcell GB’de kazanma şansı elde edebilirsiniz. Turkcell Bedava İnternet paketleri ile ilgili tüm detaylar yazımızda…

Turkcell Bedava İnternet paketleri aslında sürekli güncelleniyor. Fakat bununla ilgili bilgi sahibi olmayan bireyler, İnternet paketlerine çok yüksek ücretler vermeye ya da paket bittiğinde faturadan kullanmaya devam ediyor. İnternet konusunda eğer Turkcell’liyseniz ve Turkcell Bedava İnternet paketlerini bilmiyorsanız çok şey kaçırıyorsunuz demektir.

Sadece Turkcell değil, Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri ve Vodafone bedava internet paketleri yazımıza ulaşmak istiyorsanız, yazımızın en altındaki linklemelerle birlikte sayfa geçişi yapabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Paketleri Nasıl Yapılır

Türkiye’nin çok büyük Turkcell kullanıcı kitlesi bulunmaktadır. İnternet paketlerinin yetersiz olmasından ya da çok pahalı olmasından dolayı şikayetçi olan Turkcell kullanıcıları, ay başında İnternet paketleri yenilendiğinde oldukça rahat olurken, ay sonlarına doğru İnternet paketinin bitmesiyle birlikte devamında gelen oldukça yavaş hızla sıkıntı yaşamaktadır.

Turkcell hat sahiplerinin İnternet paketlerinin bitmesine karşılık İnternet kullanımına devam etmek isteme arzusunda olan kullanıcılar, oldukça yüksek tarife aşım bedelleri ya da daha yüksek fiyatlarla yeni hat sahibi olmak yerine, hangi çözümlerle Turkcell Bedava İnternet Paketlerinden yararlanabileceğini düşünüyor. Peki Turkcell Bedava İnternet Paketleri Nasıl Yapılır?

Turkcell Bedava İnternet Alma

Turkcell Bedava İnternet alma işlemi için detaylı bir araştırma yaparak ,en güncel fırsatları yazımızda değerlendirdik.

Turkcell Bedava İnternet ile asıl konu “2222’de” bitmektedir. Çünkü Turkcell’in müşteriler açısından bel kemiği olan ulaşım numarası 2222’dir. 2222 numaralı SMS servisinden Turkcell Bedava İnternet kalan kullanım bilgileri, son gün bilgileri, kaç gün kaldığı ve normal tarifenize dair tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Listesi

Turkcell Bedava İnternet paketleri birkaç taneyle sınırlı değil. Oldukça fazla bedava İnternet’e ulaşacağınız yol bulunmaktadır. Peki nedir bu bedava İnternet’e ulaşılacak olan yollar? İşte tüm detaylar…

1- Turkcell Hesabım

İlk olarak Turkcell Hesabım’a giriş yapmanız gerekmektedir. Turkcell, bu uygulama sayesinde müşterilerine her hafta ücretsiz farklı bir imkan tanıyor. Uygulamada yer alan Salla Kazan’a giriş yaparak, her hafta bedava sms, İnternet ve dakika sahibi olabilirsiniz.

2- Yaani

Turkcell’in %100 yerli arama motoru olan Yaani, 2018 yılından beri aktif olarak kullanılıyor. Oldukça yeni olan ve aynı zamanda hem Android, hem de iOS’da kullanılabilen söz konusu arama motoru, uygulamayı indirenlere ücretsiz İnternet imkanı vermektedir. Uygulamayı 10 gün kullanırsanız ya da toplamda 20 sorgu gerçekleştirebilirsini. toplam olarak 1 GB hediye internet alabilirsiniz.

3- GNÇ Turkcell

Turkcell bedava İnternet paketleri arasında en çok bilinen ve dikkat çeken bir diğer konu ise GNÇ Turkcell olmaktadır. Eğer sizlerde Hediye internet sahibi olmak istiyorsanız “GNÇ” isimli uygulamayı indirip ardından “ÇATLAT” bölümüne giriş yaparak ücretsiz internet paketlerinden faydalanabilirsiniz.

4- BiP

Turkcell BiP uygulaması da yine bedava İnternet kazanabileceğiniz bir diğer alternatif olmaktadır. BiP uygulaması üzerinden mesajlaşan, konuşan veya arkadaşını BiP’e davet ederek indirmesini sağlayan müşteriler 1 GB internet sahibi olabilirler.

5- Otomatik Ödeme Talimatı ile 2 GB İnternet

Turkcell Bedava internet kampanyaları arasında yer alan “otomatik ödeme 2 GB hediye internet kampanyasından” faydalanmak çok basit.

> Vodafone Bedava İnternet Paketleri

> Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri