Sürekli olarak müşterilere dağıttığı bedava internet kampanyaları ile bilinen ve özellikle gençler tarafından rağbet gören Türk Telekom yeni bir internet paketi kampanyası daha düzenledi. Üstelik bu sefer 10 GB internet hediye ediyor.

Türk Telekom, her zaman olduğu gibi yeni yılda da müşterilerine bedava internet vermeye devam ediyor. Bu haberde 2020 yılında da geçerli olan bedava internet kampanyalarını derledik. Bu kampanya ağustos ayı içinde geçerlidir. Bu haber sayesinde Türk Telekom’un bedava dağıttı diğer, hediyelerden de haberdar olabilirsiniz. Bedava 10 GB internet ve diğer hediyelerden haberdar olabilmek için, haberimizin devamını okuyabilirsiniz.

Türk telekom sayesinde birçok hediyeye sahip olabileceğiniz gibi 10 GB İLE 15 GB arasında bedava internete sahip olabilirsiniz. Doya doya kullanacağınız mükemmel paketler sizi bekliyor! Türk telekom, pandemi sürecinde sıkılan kullanıcıları için, harika kampanyalar düzenleyerek, çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Artık Türk Telekomun 2020 yılında başlayan, bol interli kampanyalarını incelemeye başlayabiliriz.

40 TL Yüklemelere 10 GB İnternet

Türk Telekom, 2020 bitmeden bedava internet dağıtmaya başladı. Bu kampanya, “yükleme şenliği kampanyası” kapsamında yapılmaya başlandı. Türk telekomdan yaptığınız, 40 tl’lik yüklemelerde, yalnızca abonelerine özel günlük 10 GB internet dağıtıyor. Aynı zamanda 50 tl’lik yükleme yapan müşterilerine de haftalık 10 GB internet dağıtıyor. Kampanyalar bununla da sınırlı kalmayarak 100 tl ve üzeri yüklemelere aylık tam; 10GB bedava internet veriyor!

Türk Telekom’un Bedava Sosyal Medya Kampanyası Devam Ediyor


 

Bu uygulama sayesinde internetiniz artık bitmeyecek! Başta; twitter, facebook ve instagram olmak üzere, aylık bütün uygulamarınız için 1 GB internet kazanacaksınız! Bu kampaya sahip olmak oldukça kolay! “SOSYALPAKET” yazıp 5555’e SMS göndermeniz katılım için yeterli olacaktır.