Türk Telekom bedava internet 2019 yılında geçmiş yıllara göre çok daha fazla artış göstermiştir. Bedava İnternet veren çok sayıda Türk Telekom bünyesinde uygulama ve hizmet bulunmaktadır. Fakat bu uygulamaların tamamı resmidir. Yani 3. taraf yazılım değildir. 3. taraf uygulamalara hiçbir zaman güvenmenizi önermiyoruz. Çünkü Türk Telekom bedava internet hizmetini yalnızca servis sağlayıcı verebilir. Bunu vaat edenler %90 olasılıkla dolandırıcıdır.

2019 yılında Türk Telekom’un birçok kampanyası ve hediye İnternet imkanı bulunmaktadır. Bunlara erişmek oldukça kolaydır. Çünkü hiçbiri için herhangi bir yere gitmeniz gerekmiyor. Direkt olarak cep telefonunuz üzerinden Türk Telekom Bedava İnternet hizmetlerine ulaşabiliyorsunuz. Peki Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri nelerdir? İşte detaylar…

Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom Bedava İnternet paketleri günümüzde oldukça fazladır. Hem faturalı hem de faturasız hatlar için birbirinden farklı alternatifler bulunmaktadır. Eğer Türk Telekom hattınız bulunuyorsa ve Türk Telekom Bedava İnternet Paketlerinden yararlanmak istiyorsanız yazımızı okumaya devam ediniz.

Türk Telekom’da, Türkcell ve Vodafone gibi müşterilerini kaybetmemek adına sürekli olarak yenilik yapmakta ve müşterilerini memnun etmek için elinden gelen tüm çabayı göstermektedir. Bu konuda Hediye İnternet konusuna oldukça ağırlık veren müşterileri hedefine alan Türk Telekom, onlarca farklı hizmetle birlikte operatör olarak kendilerini tercih edenlerin yüzünü oldukça güldürmektedir.

Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Bedava İnternet paketlerini yapmak için onlarca farklı yöntem bulunmaktadır. Bunların başında uygulamalar gelmekte olup birkaç hizmette yine Bedava İnternet kazanmanızı sağlamaktadır.

Aşağıda yer alan Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri haricinde güncel olarak hiçbir şekilde bedava İnternet paketi bulunmamaktadır. Bu yüzden Bedava İnternet Paketi yaptığını iddia eden kişi ve kurumlardan uzak durunuz. İşte güncel Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri ve nasıl yapıldığının anlatılışı

1- Sil Süpür

Türk Telekom’dan bedava İnternet kazanmanın en basit yolu Sil Süpür uygulaması olarak ön plana çıkmaktadır. Her hafta düzenli olarak İnternet, SMS, Dakika, Whatsapp ve diğer sosyal uygulamalar için kullanım hakkı kazanma şansınız vardır. Google Play ya da iOS üzerinden Sil Süpür uygulamasını indirip, ardından ise uygulamaya cep telefon numaranızla giriş yapmanız gerekiyor.

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra sağ üst tarafta yer alan hediye ikonuna tıklayarak “Sil Süpür” alanına giriş yapıp bulutları temizleyerek hediyenizi öğrenebilirsiniz. Bu sayede 1 GB’dan 10 GB’a kadar İnternet ve daha birçok sürpriz kazanma şansı elde edebiliyorsunuz.

2- e-fatura

Türk Telekom’dan hala kağıtla fatura alanlar için teşvik niteliğinde bir İnternet kampanyası bulunmaktadır. Türk Telekom faturalarını direkt kağıt olarak değil de mail veya sms yoluyla almak isteyenler, 1 GB ücretsiz İnternet kazanırlar. Peki bu işlem nasıl yapılır?

SMS bölümüne girerek 1GB yazıp bir boşluk bırakıp e-mail adresinizi yazıp 3008’e göndermeniz gerekmektedir. Bu işlemden sadece faturalı hat sahipleri yararlanabilir ve her müşterinin 1 kez yararlanma hakkı vardır.

Bunu yaptıktan sonra 1GB internet telefonunuza yüklenir ve faturalarınız artık posta yoluyla değil direkt mail yoluyla sizlere ulaştırılır.

> Vodafone Bedava İnternet Paketleri

> Turkcell Bedava İnternet Paketleri