Rafet El Roman’ın eski eşi olan ve bir dönem şarkı da çıkaran Tuğba Altıntop uzun aradan sonra yeniden ortaya çıktı. Yeni şarkısını piyasaya çıkarmaya hazırlanan Tuğba Altıntop, hüzün hoş geldin şarkısı ile yeniden küllerinden doğduğunu söyledi. Sosyal medyada yaptığı paylaşımla gündem olan şarkıcının yeni görüntüsü ise hayranların şaşırttı.

Acıyla Olgunlaştım

Şarkıcı Tuğba Altıntop, yeni şarkısı Hüzün Hoş Geldin ile yeniden sahnelere döndüğünü açıkladı. İki yıl önce bir tekne kazasında Şile’de hayatını kaybeden genç şarkıcı Onurcan Özcan’ın bestesi olan Hüzün Hoş Geldin yakında sevenleriyle buluşacak. Şarkısının duyurusunu sosyal medyadan paylaşan Tuğba Altıntop, güzel haberi küllerinden yenide doğduğunu söyleyerek duyururken, hayatın kendisine çok adil davranmadığını, büyüyüp, olgunlaşarak, acı ile yoğrulduğunu ifade etti. Yeni şarkısı için klip de çeken Tuğba Altıntop, yaşadığı değişimle de büyük ilgi çekti. Takipçileri tarafından yapılan yorumlar ise şarkıcının büyük değişimi hakkında oldu.

Tuğba Altıntop değişimiyle olay oldu! 'Küllerimden doğdum'

Aldatıldığını İtiraf Etti

Tuğba Altıntop’un değişiminin ilk görüldüğü yer ise Lerzan Mutlu’nun programı oldu. Programda hem projeleri hem de özel hayatı hakkında açıklamalar yapan Altıntop, eski eşi, ünlü şarkıcı ve söz yazarı Rafet El Roman tarafından aldatıldığını itiraf etti. Elroman’a sürpriz yapmak için konser vereceği Bursa’daki otele gittiğini ancak burada sevgilisi ile yakaladığını söyleyen Altıntop, aldatıldığını ilk defa paylaştı.

1

Kazayla Birlikte Estetik Operasyon Oldu

Tuğba Altıntop yıllar önce bir kaza geçirmişti. Geçirdiği kazada denge kaybı ile başını çarpan Altıntop yaralanmış ve burnu da kırılmıştı. Bunun yanı sıra yüzüne batan cam parçaları da yaralara neden olmuştu. Altıntop bu kazayı estetik yaptırmak için bir neden olarak gördüğünü söylerken, ilk önce cam parçalarının neden olduğu kısımlara yağ enjeksiyonu yaptırdığını, ardından ise burnunu yaptırdığını söyledi.

eaaea

Estetik yaptırdığı hiçbir zaman saklamadığını söyleyen Altıntop, yüzündeki izleri estetik ile iyileştirdiğini ancak hayat tarafından aldığı darbelerin izlerini her zaman beyninde taşıdığını söyledi. Altıntop, tüm bu izlerle yaşamayı öğrenerek küllerinden doğduğunu, acılarıyla olgunlaştığını ve bu acıların kendini olgunlaştırdığını söyledi.