Korona virüs salgını sebebiyle gözlerden uzak bir yaşam tarzı tercih eden manken ve oyuncuTuba Büyüküstün sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlarla dikkat çekiyor. Başarılı oyuncunun paylaşımları farklı konularda işler yaptığını gözler önüne seriyor.

Magazin basınında yer alan haberin manşeti Tuba Büyüküstün’ün kalbi başka yerde farklı detaylarda atıyor yönünde olması sebebi ile dikkat çekmeyi başardı. Yağmur Tanrısevsin’in toprak tutkusu kesinlikle bitmiyor.

Tuba Büyüküstün’ün kalbi başka yerde atıyor! Yağmur Tanrısevsin’in toprak tutkusu!

Ünlü oyuncu ve manken Tuba Büyüküstün kişisel sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu nostaljik ve ilginç paylaşımları sebebi ile uzun bir zamandır dikkat çekmeyi başarıyor.

Tuba’dan Eski Günlere Ait Paylaşımlar

Bir zamanlar birçok başarılı dizide rol alan güzel oyuncu Tuba Büyüküstün rol aldığı dizilerden esinlenerek yaptığı paylaşımlarla sevenlerine önceki rollerini anımsamalarını sağlıyor. Bugün sabah saatlerinde ise başarılı oyuncu İspanya tatilinde resimlediği bir pozunu paylaşarak yeniden gündeme geldi.

Tuba Büyüküstün'ün kalbi başka yerde atıyor! Yağmur Tanrısevsin'in toprak tutkusu! 1

İspanya’nın Cadiz kentinde yer alan ve Tarifa adı verilen tatil merkezinden bir fotoğraf karesini paylaşan Tuba Büyüküstün Tarifa her zaman kalbimdesin yazılı bir mesaj paylaşımında bulundu. Dünya genelinde yaşanan Korona virüs salgını sebebiyle yurt dışı seyahatlerine ara vermek zorunda kalan oyuncu eski günleri yad ediyor.

Yurtdışına çıkmanın bugünlerde oldukça cesaret gerektiren bir konu olduğu görüşünde olan ünlü oyuncu Tarifa’da yaşadığı tatil günlerini çok özlediğini ifade ediyor.

Tuba’nın Paylaşımlarına Büyük Beğeni

Sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu son paylaşımıyla hayranları tarafından büyük beğeni toplayan Tuba Büyüküstün’e çok sayıda mesaj geldi. Ünlü oyuncunun çok sayıda takipçisi de tatil günlerini çok özlediklerini ve bu zor günlerin bitmesini istediklerini ifade eden yorumlarda bulundular.

Tuba Büyüküstün'ün kalbi başka yerde atıyor! Yağmur Tanrısevsin'in toprak tutkusu! 2

Yaklaşık olarak üç dönemdir dizi ve setlere ara veren başarılı oyuncu Yağmur Tanrısevsin de en son Baba Parası isimli sinema filmi ile ekranlarda yer almıştı.

Son zamanlarda herhangi bir projede yer almayan ünlü oyuncu, sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu ilginç paylaşımlarla hayranlarına gün içerisinde neler yaptığı ile ilgili bilgileri iletiyor. Ünlü oyuncu Tanrısevsin toprak bir hayat ve tarihtir ifadelerini kullanıyor.