Son zamanlarda dizi sektörünü en çok korkutan haberler korona virüs haberleri. Bir dizide tek bir kişide dahi çıkan korona virüs bütün diziyi sarsıyor. Haliyle bu durum hem yapımcıları hem de başta oyuncular olmak üzere bu diziden para kazanan herkesi korkutuyor. Trt1 bütün dizileri ve programları ile hala en iddialı kanallardan birisi.

Türkan Hanım’ın Konağı adlı dizisi ise hem bir dizi hem de gündüz kuşağı programı gibi yayın hayatına devam ediyor. Ancak en son korona virüs haberi de bu diziden geldi. Dizinin oyuncularından birisinin de test sonucunun pozitif olduğu söylendi.

Münibe Millet Korona Virüse Yakalandı

Gülperi dizisini takip edenler Münibe Millet’i yakından tanıyor. Gülperi bittikten sonra oyuncu Türkan Hanım’ın Konağı’nda oynamaya başlamıştı. Sevilen oyuncunun hayranları oyuncunun korona virüs testinin pozitif çıktığını Birsen Altuntaş’ın sosyal medya paylaşımından öğrendi. Gülperi’de İnci olarak rol oynayan Millet Türkan Hanım’ın Konağı’nda Nurhayat rolünde idi. Ancak test sonucu pozitif çıkınca evinde dinlenmeye ve karantinaya çekilen oyuncu bir süre dizide yer almayacak.

TRT1 dizisinde koronavirüs şoku! Münibe Millet virüse yakalandı!

Münibe Millet Kimdir?

Münibe Millet’i aynı zamanda rol aldığı bir klipten hatırlıyoruz. Şarkıcı Ceynur oyuncuyu Dem isimli klibinde oynatmıştı. 23 Ocak 1980’de Elazığ’da doğan oyuncu aynı zamanda dans eğitmeni. Mimar Sinan Üniversitesi Modern Dans Bölümü’nde lisans eğitimini tamamlamıştır.

Münibe Millet Kimdir?

Lisans eğitimi sırasında ve sonrasında Pera Güzel Sanatlar’da Tiyatro dersleri alan oyuncu başta reklam ve dizile rol almak üzere çok sayıda projede yer aldı. Yeditepe İstanbul, Evdeki Yabancı ve Hayat Bağları yer aldığı dizilerden bazılardır. En son Gülperi’de oynayan sanatçı şu sıralar Türkan Hanım’ın Konağı dizisinde rol almaya devam ediyordu.

Ancak hastalık nedeniyle dizi çalışmalarına ara verdi. Halen seslendirme ve drama eğitmenliği de yapan sanatçı Yanlışlıklar Komedyası adlı oyundaki rolüyle Lions Selim Naşit Tiyatro Ödülleri arasında yer alan En Genç Usta ödülünü de almıştır. Kanlı Düğün, Üç Kuruşluk Opera  ve Kahvede Şenlik Var da rol aldığı tiyatro oyunlarından bazılarıdır. Hayranları sanatçının bir an öne iyileşip diziye geri dönmesini bekliyor.