TikTok isimli video paylaşım uygulamasında eline aldığı karpuzla paylaşım yaparak ünlü olan Ece Ronay arkadaşı ile yaptığı canlı yayında insanlara ve polise karşı ağza alınmayacak küfürler sarf etti.

Sosyal medyada çektiği videolar ile fenomen olan genç kız daha sonra “Hıyar” ve “Karpuz” isminde şarkılar yaparak sosyal medya da konuşulmaya başlanmıştı. Ece Ronay bir arkadaşı ile canlı yayın yaptı, arkadaşı sürekli izleyicilere argo kelimeler ve küfürler savurdu bir yandan da kendisi konuşmak için çabalayan Ece Ronay askerleri sevdiğini fakat polisleri sevmediğini söyleyerek emniyet mensuplarına ağza alınmayacak bir küfür etti. Bu küfür sonrasında iki genç kızlar sosyal medya da büyük tepkiler aldı.

Şikayet Edildiler

Canlı yayında Emniyet Güçlerine ağır küfür ve hakaretlerde bulunan iki genç aldıkları büyük tepki sonrası sosyal medya kullanıcıları tarafından polise şikayet edildi, Video izleme platformu Youtube’ de canlı yayının tekrarını paylaşan kullanıcılar Fenomen kız ve arkadaşının daha fazla şikayet edilmesi için kampanya başlattılar.