Teknolojinin her geçen gün bir tık daha ilerlediği ve paralarımıza kadar girdiği dönemde artık insanlar nakitten çok kredi kartı ve banka kartı kullanıyor. Buda esnaflar için sorumluluk doğuruyor. 2019 yılında olduğumuz şu günlerde her esnafın mecburen pos makinesi bulunması gerekiyor. Çünkü gün içerisinde 100 satıştan minimum 40 tanesi pos cihazıyla gerçekleştirilmektedir. Bu yüzden herhangi bir bankaya ait pos cihazı kullanılmalıdır. Tüm bankaların pos komisyon oranlarını teker teker sizlere sunuyoruz. Bu yazımızda TEB Komisyon Oranları 2019 ile ilgili bilgi vereceğiz.

TEB Pos Ürünleri

TEB birçok pos ürünüyle birlikte müşterilerinin karşısına çıkıyor. Toplam olarak 4 farklı pos hizmeti bulunuyor. İhtiyacınıza göre istediğiniz pos cihazını tercih edebilirsiniz.

TEB Pos Komisyon Oranları

Her banka farklı farklı komisyon oranı sunmaktadır. Bu bankalardan en avantajlı pos komisyon oranı sunan TEB, 2019 yılında POS komisyon oranlarını güncellemiş durumda. Satışlarınızdan daha yüksek kar etmek için tercih edeceğiniz bankanın Komisyon oranının düşük olması gerekiyor. TEB en düşük banka değil, birkaç banka ile aynı komisyon oranını sunuyor. Bunun için detaylı bir araştırma yapıp, sunulan kampanyalar, verilen avantajlar ve komisyon oranlarını tek çatı altında incelemelisiniz.

TEB Pos Komisyon Oranları 2019 yılı için %1.10 ila %5.20 arasında değişim göstermektedir. Bu oran taahhüt süresi ve işlem hacmine göre değişiklik gösterebilir.

TEB Pos Taahhüt Süresi

TEB Pos hizmeti almak isteyenler için belirli bir taahhüt yaptırılması gerekiyor. TEB Pos taahhüt süresi 2019 yılı için minimum 12 aydır. Yani 12 ay boyunca TEB Pos hizmetini bırakamazsınız. Eğer taahhüt süresini uzatıp komisyon oranını düşürmek istiyorsanız 36 ay’lık taahhüt süresini tercih edebilirsiniz.

TEB Pos Almak Mantıklı mı?

TEB sunduğu birçok POS hizmetiyle birlikte POS hizmeti alınabilecekler bankalar arasında yer almaktadır. Öyle ki TEB POS cihazı ile birlikte birçok ihtiyacınızı karşılayabiliyor, ek ürünlere ihtiyaç duymuyorsunuz. Diğer bankalarla kıyaslama yaptıktan sonra alıp almayacağınız konusunda kararı kendiniz vermelisiniz.