$ DOLAR → Alış: 5,74 / Satış: 5,76
€ EURO → Alış: 6,54 / Satış: 6,56

TCDD KPSS Şartsız En Az Lise Mezunu 356 Memur Personel Alımı Yapacak! İlan Yayımlandı

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) bünyesine KPSS şartı aranmaksızın en az lise mezunu olan adaylar arasından toplamda 356 memur personel alımı yapılacaktır.

  • 03.01.2019
TCDD KPSS Şartsız En Az Lise Mezunu 356 Memur Personel Alımı Yapacak! İlan Yayımlandı

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) resmi web adresinde ilana çıkan Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) yayımladığı memur personel alımı ilanında, en az lise mezunu olan adaylar arasından KPSS şartı aranmaksızın memur alımı yapacağını duyurdu. TCDD tarafından yayımlanan ilan dahilinde çeşitli kadrolara çok sayıda personel alımları sağlanacaktır. Yayımlanan tcdd kpss şartsız memur alımı için adayların taşıması gereken şartlar ve diğer detaylar haberimizde yer alacaktır.

TCDD 356 Memur Personel Alımı Yapacak

86 TREN TEŞKİL İŞÇİSİ, 42 DEMİRYOLU YOL YAPIM, BAKIM VE ONARIM MAKİNESİ OPERATÖRÜ, 188 DEMİRYOLU HATTI BAKIM ONARIMCISI, 40 LİMAN VİNÇ OPERATÖRÜ (RTG CE SSG) kadrolarına yönelik olarak gerçekleştirilecek alımlarda, adayların başvuru süreçlerine yönelik işlemler İŞKUR üzerinden gerçekleştirilecektir. Bu ilanlar 09.04.2019 – 15.04.2019 tarihleri arasında İŞKUR üzerinden yayımlanacak ve başvuruları alınacaktır. Yürütülecek bu alımlar için tcdd memur alımı konusunda adaylarda kpss şartı aranmayacaktır.

Yayımlanacak olan tcdd memur ve personel alımı için erkek adayların başvuruları değerlendirmeye alınacak olup, kadın adaylar tarafından başvuru yapılamamaktadır. İlgili ilan kılavuzunda yalnızca erkek adaylar için başvuruların alınabileceği aktarılmıştır. Başvuru yapacak erkek adayların ilan tarihi itibariyle 36 yaşını doldurmamış olmaları yönünde bir şart koyulmuş olup, başvuru yapacak adaylarımızın dikkatine sunarız. Her aday yalnızca ilan edilecek kadrolardan birisine başvuru yapabilir, farklı kadrolara aynı anda başvurular alınamamaktadır. Tüm detaylara ve memur alımı konusundaki açıklamalara, aşağıdaki kılavuz bağlantısından erişim sağlayabilirsiniz.

Kılavuz İçin Tıklayınız

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.