Evinin bahçesinde traktörünü tamir ederken ateş yaktığı için felaket yaşandı. Afyonkarahisar’ın Bolvadin ilçesinde meydana gelen bu talihsiz olay sonucu adam hayatını kaybetti. Traktörünü tamir edeyim derken hayatını kaybeden adam kötü bir halde vefat etti. Traktörün altına bir teneke koyarak içerisinde ateş yaktı ve bir anda traktör alev aldı.

Son dakika haberi: Tamirat yaparken cayır cayır yanarak öldü!

Talihsiz adam yanarak can verdi. 79 yaşındaki Osman Solmaz Afyonkarahisar’ın Bolvadin ilçesinde yer alan dişli Belediyesi’nde evinin bahçesinde traktörünü tamir etmeye çalışıyordu. Daha sonra traktörün altına bir teneke koyarak içerisinde ateş yaktı. Bu ateşe ceketinin bir kısmı temas edince kıyafetin tamamı tutuşmaya başladı ve talihsiz adam yanarak can verdi. Bu durum karşısında ailesi ve komşuları büyük bir şaşkınlık ve üzüntü yaşadı. Adamın kimse görmediği için yardıma gelen olmadı. Kendi çabalarıyla üzerindeki ateşi söndürmeye çalışsa da başaramadı.

79 Yaşındaki Talihsiz Adam Yanarak Can Verdi!

Afyonkarahisar’ın Boldavin ilçesinde meydana gelen talihsiz olay sonucu 79 yaşındaki Osman Solmaz isimli kişi yanarak can verdi. Şeyh Şamil Mahallesi’ndeki evinde traktörünü tamir ederken yaktığı ateşe temas ettiği için yanarak can verdi.

Vücuduna çok ağır yanıkların oluştuğu saptandı. Etrafta gören kişiler hemen polis ve ambulansı arayarak durumu bildirdi. Ambulans olay yerine geldiğinde talihsiz adam çoktan hayatını kaybetmişti. Cesedin üzerinde yapılan incelemelerden sonra Osman Solmaz’ın cesedi morga kaldırıldı. Adamın bu şekilde kötü can vermesi etrafta bulunan herkesi son derece etkiledi.

Afyonkarahisar’da Talihsiz Olay!

69 yaşındaki Osman Solmaz evinin bahçesinde traktörünü tamir ederken yaktığı ateşin üstüne sıçraması sonucu yanarak feci bir şekilde öldü. Olayı görenler hemen polisi ve ambulansı arayarak ihbar etti. Olay yerine ulaşan ekipler geldiklerinde talihsiz adamın çoktan öldüğünü anladı. Osman Solmaz’ın cenazesi Boldavin Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Hastanede yapılan incelemelerden sonra morga kaldırıldı. Vücudunun her yerinde çok ağır yanıklar olduğu gözlemlendi. Yanan kıyafetleri vücuda yapıştığı için kıyafetleri vücuttan ayırmak oldukça zor bir işlem oldu. Ailesi ve sevenleri bu durum karşısında çok şaşkın ve çok üzgün durumda… Evinde yalnız yaşadığı için kimse yardımına koşamadı.