Olay Karaman ilinde meydana geldi. Celal B. isimli kişi gece geç saatlerde lavaboya gitmek için uyandı ve 19 yaşında olan Fatih Emre B. isimli oğlunu odasında kanlar içerisinde hayatını kaybetmiş bir şekilde buldu.

Daha sonra baba Celal B. hemen 112 Acil Servis ekiplerine ve polis ekiplerine durumu anlattı. Olay yerine kısa süre içerisinde hem polis ekipleri hem de 112 acil servis ekipleri dâhil oldu. Olay yerine gelen sağlık ekipleri Fatih Emre B. isimli kişinin olay yerinde  hayatını kaybettiğini tespit ederken polis ekipleri ise olayla ilgili soruşturma başlattı.

Oğlunu Kanlar İçinde Bulan Babanın İfadesi

Olay Karaman ilinin Yeşil ada mahallesinde Gece 2 sularında meydana geldi. Celal B isimli bir baba gece uyandığında oğlunun odasına gitti ve oğlunu pompalı tüfek ile yerde hareketsiz bir şekilde kanlar içerisinde yatarken buldu.

Telaşa kapılan Baba hemen 112 Acil Servis ekiplerini arayarak oğlunu kanlar içerisinde kaldığını söyledi ve adresi verdi. Daha sonra ise polis ekiplerini arayarak durumu onlara bildirdi. Olay yerine 15 dakika içerisinde ekipler geldi.

Son dakika haberi... 19 yaşındaki gencin gizemli ölümü! Tuvalet için uyanan baba buldu

Olay yerine gelen ekipler Fatih Emre B. isimli kişinin hayatını kaybettiğini bildirdi. Polis ekipleri ise babanın ifadesini alarak olay ile ilgili inceleme ve soruşturma çalışmalarına başladı

 Sonuçlar Otopsi Sonrası Belli Olacak

19 yaşında olan Fatih Emre B. isimli kişinin cenazesi  otopsi yapılması için Eğitim ve Araştırma Hastanesinde bulunan Morga gönderildi. Polis ekipleri Fatih Emre B. isimli  kişinin intihar etmiş olma ihtimalini düşünüyor.

Hayatını kaybeden çocuğun babası ise Gece 02.00 sıralarında lavaboya gitmek için uyandığını ve uyandıktan sonra oğlumun odasına baktıktan sonra oğlunu kanlar içerisinde hareketsiz bir şekilde gördüğünü söyleyip hiçbir silah sesi duymadığını dile getirdi.

Olayın şokunu atlatamayan baba o gün evde herhangi bir sorun olmadığını ve en ufak bir ses dahi duymadığını polis ekiplerine bildirerek, oğlu için çok üzgün ve perişan olduğunu söyledi. Polis ekipleri ise olayla ilgili inceleme ve soruşturma çalışmalarına başladı ve soruşturma hala devam ediyor.