Denizli de, dans ederken çektiği videoları sosyal medya da paylaşmasıyla ismini duyuran Perihan Kılıçelli, alilesinin evinin üçüncü katındaki balkonundan düştü, ölümden dönen Perihan’ ın omuriliğinde hasar oluştu.

Muğla İlinin  Ortaca ilçesinde restoranda garsonluk yaparak ayrıca sosyal medya da dans videoları çekerek paylaşan ve bu videolarla ismini duyuran Kılıçelli aynı şehir de yaşayan ailesini iş çıkışı ziyarete geldi. Ailesinin evinin  3’üncü katında balkonda ablası ile birlikte hava almaya çıkan fenomen balkonun demirine oturdu. Bu sırada bir anlık dengesini kaybetmesi ile aşağı düştü giriş katında bulunan iş yerinin tentesine çakılan Perihan şanslıyı ki mermerlere düşmedi. İş yerinin çatısındaki tente den itfaiye ekiplerince kurtarılan kız olay yerine gelen sağlık ekiplerince ilk müdahale yapılarak Pamukkale Üniversitesi Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Yapılan kontrollerde omurgasında hasarlar gözlenen sosyal medya fenomeni tedavisi yapılarak taburcu edildi.

Perihan Olay Anını Şöyle Anlattı

“Tente olmasaydı belki şu an hayatta olamayabilirdim. Belki de felçli kalabilirdim. Bilincimi kaybettim. Gözümü açtığımda itfaiyecilerin beni kurtardığını gördüm. Omuriliğimde zedelenme olmuş, fazla hareket edemiyorum. Ailem bana bakıyor. Şimdilik iyiyim” dedi.