Şu sıralar Son Yaz adlı dizi ile gündeme gelen Alperen Duymaz sosyal medya hesabından öyle bir paylaşım yaptık ki herkesin dikkatini çekti. Ünlü oyuncu Duymaz, 2020 Ocak ayında sürpriz bir şekilde evlenerek hayranlarını şoke etmişti.

Oyuncunun eşi Kübra Kelkit’e olan aşkı yaptığı paylaşımlardan bile belli oluyor ve herkesi imrendiriyor. Son derece mütevazi ve gözlerden uzak bir hayat sürdüren çiftin sürpriz bir kararla evlenmesi herkesi şok etmişti. Şu sıralar FOX TV ekranlarında yayınlanan Son Yaz dizisinde Hafsanur Sancaktutan ile başrolü paylaşan ünlü oyuncu mutlu evliliği ile de ilgi çekmekte.

Son Yaz dizisinin başrolü Alperen Duymaz, eşine öyle bir laf etti ki sosyal medyayı salladı!

‘’Aldığın Her Nefese Şükürler Olsun!’’

Öğretmen olan eşi Kübra Kelkit’in fotoğrafına yaptığı yorum büyük beğeni alan Alperen Duymaz, romantik fotoğraflarını da paylaşarak herkesi imrendirdi. Sevgilisi ile geçen yıl ocak ayında gizlice evlenen Duymaz, eşini öperken çekildikleri siyah beyaz efektli fotoğraflarını Instagram hesabı üzerinden paylaşarak, eşinin aldığı her nefese şükrettiği notunu düştü.

Son Yaz dizisinin başrolü Alperen Duymaz, eşine öyle bir laf etti ki sosyal medyayı salladı! 1

Daha önce Bodrum Masalı ve Acı Aşk dizileriyle adından söz ettiren oyuncu Alperen Duymaz, öğretmen olan sevgilisi Kübra Kelkit ile geçen yıl ocak ayında gizlice evlenerek hayranlarını şaşırtmıştı. Öte yandan çiftin evlenme sebebinin ise Ankara’da öğretmenlik yapan Kübra Kelkit’in tayin hakkı olduğu iddia edilmişti.

Alperen Duymaz Kimdir?

Alperen Duymaz, 1992 yılında Ankara’da doğdu. Üniversite eğitimini Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünde tamamladı. Duymaz, oyunculuğa ilk adımını Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde Cesur karakteriyle attı. Oyuncu asıl çıkışını ise Bodrum Masalı dizisiyle yaptı. Daha sonra Direniş Karatay ve fenomen dizi Çukur’da yer alarak ününe ün kattı.

Kıvanç Tatlıtuğ’un da yer aldığı Çarpışma isimli dizide de adından söz ettiren ünlü oyuncu, geçen yıl ocak ayında öğretmen sevgilisi Kübra Kelkit ile gizlice evlenerek gündem olmuştu. En son Zemheri dizisinde Ayça Ayşin Turan ile başrolü paylaşan Alperen Duymaz’ın bu dizisi uzun soluklu olmamıştı. Genç oyuncu, şu sıralar Son Yaz dizisinde oynamakta.