Erdi Sungur şok açıklamalar ile ülkenin gündemine girdi! Sungur’un itirafları gün yüzüne çıktı ve büyük bir gündem yarattı. Erdi Sungur öyle bir açıklama yaptı ki olanlara kimse inanamadı. Sungur yaptığı açıklamasında Yağmur Âşık’ın aslında Emre Aşık’ı öldürebilmek için kendisini kiraladığını gün yüzüne çıkardı.

Son dakika haberi: Emre Aşık ile Yağmur aşık arasında sular durulmuyor! Erdi Sungur'un itirafları ortaya çıktı...

Sungur günlerdir bir cinayet planını içinde olduğunu ve Yağmur Aşık’ın bunu sürekli dile getirdiğini açıkladı. Sungur ‘Yağmur benden hamile kaldığı için Emre’nin onu öldürteceğini düşünüyordu” açıklamasıyla gerilimi son derece arttırdı. Ayrıca Sungur  “Yağmur yatıp kalkıp Emre’yi öldürtmek istiyordu” açıklamasıyla insanları şok etti. Sungur bu iddialarla kalmadı ve yenilerini ekledi.

Yağmur Aşık İçin Yargılama Başladı

Yağmur Aşık ve Sungur’un yargılanmasına Düzce adliyesinde başlandı. Yargının içeriğinde kasten öldürmeye teşebbüs var. Yapılan 2. Ağır Ceza Mahkemesi’nde Yağmur Aşık’ın katılım göstermediği açıklandı.

Duruşma günü ifadesini veren Emre Aşık, “Boşanma davası açtığımda Yağmur, sahibi olduğum oteli bastı. Ofisime girdi” dedi ve kendisini tehdit ettiğini açıkladı. Gerilimin tırmandığı bu zamanlarda Sungur “Yağmur beni aldı. 10-15 gün Arnavutköy’deki evinde kaldık” açıklamasını dile getirdi.

Devamında ise Yağmur’un sürekli Emre Aşık’ı öldürme hayalinde olduğunu ve onu öldürtmek istediğini dile getirdi. Açıklamalarına devam eden Sungur “Evinin arka tarafında bulunan ormanlık alanda kanlı et parçasına ateş ettirdi, Gözümü kırparak ateş ettiğim için ‘Sen bu işi yapamazsın’ dedi” açıklamalarında bulundu.

Sungur’dan Şok Eden Başka Açıklama Geldi

Şok eden açıklamasına yenisini ekleyen Sungur Yağmur’un Baycan Ş isimli şahsa 280 bin lira tutarında bir para verdiğini ve Sungur’a “Senin yapamadığın işi yapacak” dediğini açıkladı. Bu gerilimli ve kan donduran açıklamadan sonra insanlarda büyük bir merak uyandırdı.

Şimdi herkes bu sürecin sonucunu merak ediyor. Bu olaylardan sonra açıklamalarına yenisini eklemeyen Sungur konuşmasını bitirdi. Mahkeme incelemelerinden sonra bir karar aldı ve açıklama yaptı.

Mahkemenin yeni kararıyla birlikte Yağmur Aşık ve Tanık İlyas Y.’nin zorla getirilmesi istendi. Devamında ise  duruşma 12 Aralık tarihine ertelendi Mahkemenin alacağı kararlar merak konusu olurken 12 Aralık günü yaşanılacak olaylar merak uyandırıyor.