Gelecek Partisi Genel Başkanı olan Ahmet Davutoğlu’nun koronavirüs testi pozitif çıktı. Sosyal medyadan yaptığı paylaşım ile koronavirüs testinin pozitif çıktığını herkese bildirdi. Son zamanlarda siyasi kişilerin çok fazla koronavirüse yakalandığını görüyoruz. Sosyal medyadan paylaşım yapan Ahmet Davutoğlu insanlara sağlıklarına dikkat etmek konusunda da uyarıda bulundu.

Son dakika! Ahmet Davutoğlu'nun corona testi pozitif çıktı!

Kış aylarının gelmesi ile birlikte koronavirüs vaka sayısında büyük bir artış yaşanıyor. Bu durum aşı gelene kadar düzelmeyecek gibi görünüyor. Gün geçtikçe vaka sayısı artıyor ve önemli siyasi kişiler de bu hastalığa yakalanıyor. Tedbirlere uymak ve kendimizi olabildiğince izole etmemiz gerekiyor. Ahmet Davutoğlu yaptığı paylaşımda sağlık durumunun da iyi olduğunu belirtti.

Ahmet Davutoğlu’nun Durumu Nasıl?

Geçtiğimiz günler koronavirüse yakalanan Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu sosyal medyadan bir paylaşım yaparak pozitif çıktığını ve sağlık durumunu belirtir. Durumunun çok iyi olduğunu söyleyip insanların sağlığına çok dikkat etmesi hakkında uyarıda bulundu.

Davutoğlu'nun A takımı belli oldu

Ahmet Davutoğlu’nun şu an için nerede tedavi gördüğü henüz bilinmiyor. Ahmet Davutoğlu dışında koronavirüse yakalanan diğer siyasi isimler Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ve Zehra Zümrüt Selçuk olmaktadır. Bu siyasi isimler de koronavirüs yakalandıktan sonra tedavi olup eski sağlıklarına kavuştu.

Ahmet Davutoğlu’nun Paylaşımı

Koronavirüse yakalanan Ahmet Davutoğlu Twitter’dan bir paylaşımda bulundu. Bu paylaşımında sağlık durumunun iyi olduğunu ve çalışmalarına bir süre evinde devam edeceğini bildirdi. Aynı zamanda diğer koronavirüs hastalarına şifa dileyip insanların sağlığı için gerekli önlemleri alma konusunda uyardı. Şu an için sağlık durumu iyi olarak bilinen Ahmet Davutoğlu evinde tedavi görüyor.

Sosyal medyadaki paylaşımının üzerine pek çok kişi geçmiş olsun mesajında bulundu. Son zamanlarda korona virüs vakalarında çok hızlı bir artış yaşanıyor. Bu durum siyasi kişilerin de sık sık virüse yakalanmasının işareti olarak görülüyor. İnsanlar korona virüs vaka sayısından tedirgin olda dahi kısıtlamaları dikkate almayarak maskesiz dolaşma eğilimi gösteriyorlar. Bu gibi durumlar ile karşı karşıya kalmamak için Sağlık Bakanı ve pek çok profesör uyarıda bulunuyor.