Yayın hayatına geçtiğimiz Perşembe başlayan yeni dizi Sol Yanım izleyicilerden tam not aldı. Yayınlanan ilk bölümüyle oldukça ilgi ve merak uyandıran dizinin yönetmenliğini Serdar Gözelekli yapıyor. Dizinin senaryosu ise Melis Civelek ve Özlem Çadırcı’ya ait.

Melis Civelek daha önce Yasak Elma, Adını Feriha Koydum, Güllerin Savaşı gibi başarılı dizilerin senaristliğini yapmıştı. Genç âşıklar Serra ve Selim’in etrafında geçen olaylar çerçevesinde gelişen dizinin oyuncu kadrosu oldukça geniş. Dizi her hafta Perşembe akşamı yayınlanıyor.

Sol Yanım Dizisi Oyuncu Kadrosu 

İlk bölümüyle izleyicinin ilgisini çeken dizinin kadrosu hem genç hem de tecrübeli yeteneklerden oluşuyor. Sol Yanım dizisinin başrollerini Serra karakterine can veren Özge Yağız, Selim karakterine can veren Tolga Mendi, Asena karakterine can veren Defne Samyeli, İhsan karakterine can veren Cansel Elçin paylaşıyor.

Sol Yanım oyuncuları kimdir, konusu nedir? Sol Yanım dizisi oyuncu kadrosu

Dizide Serra karakteri ile Selim karakteri birbirine âşık iki genç. Hikâye de bu iki genç aşığın etrafında gelişiyor. Kadroda yer alan diğer isimler ise şöyledir; Cemre Baysel, Emre Bey, Esra Bezen Bilgin, Seda Akman, Deniz Barut, Feyza Civelek, Taner Rumeli, Tuğçe Açıkgöz, Ecem Atalay, Oktay Çubuk, Ergül Miray Şahin, Emre Dinler, Aleyna Şen, Demet Genç, Celal Tak, Yavuz Pekdiker, Haydar Koyel, Özgür Cem Tuğluk, Efe Taşdelen, Murat Balcı, Hasret Uşneker ve Ayşe Kırca.

Sol Yanım oyuncuları kimdir, konusu nedir Sol Yanım dizisi oyuncu kadrosu

Sol Yanım Dizisi Konusu

Oldukça sürükleyici bir konuya sahip olan Sol Yanım dizisi birbirine âşık iki genç olan Serra ve Selim etrafında gelişiyor. Son derece varlıklı bir ailede doğan Serra, ailesinin bu zenginliği kaybetmesiyle üniversiteye başladığı dönemde hasta annesiyle birlikte küçük bir mahallede yaşamaya başlar. Hem okuyup hem de bir otelde housekeeping yapan Serra, tesadüfler eserinde kendini Selim, Biricik ve Burak isimli gençlerin arasında bulur. Bu dört genci birleştiren yer ise Kuzey Üniversitesi’dir. Dizi gençlerin eğlenceli kampüs yaşamını aktarırken aynı zamanda entrika ve sırlarla dolu hayatlarını da gün yüzüne çıkaracak.

Sol Yanım Dizisi Nerede Çekiliyor?

Konusu ve oyuncu kadrosu ile olduğu kadar çekim yerleri ile de merak uyandıran Sol Yanım dizisi İstanbul’da BKM Stüdyoları’nda çekiliyor.