Bir döneme damga vuran dizilerden Sihirli Annem dizisi, yeniden ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Değişen kadrosu ve yeni bölümleri ile, Acun Ilıcalı’ nın yeni dijital platformu olan Exxen, de, 1 Ocak 2021 de, yayın hayatına başlamaya hazırlanıyor. Exxen’ de yayınlanacak olan Sihirli Annem dizisin de flaş bir değişikliğe gidildi. İlk Sihirli Annem dizisin de Çilek karakterini, Zeynep Özkaya canlandırmıştı.

Yeni Sihirli Annem projesinde de aynı kişinin canlandıracağı konuşuluyordu. Fakat son dakika, bir değişikliğe gidildi ve Çilek karakterini, Eylül Ugan’ ın canlandırılmasına karar verildi. Tv100 kanalından Birsen Altuntaş haberi verdi ve Acun Ilıcalı’ nın dijital programı Exxen’ de tanıtımı dönen, Sihirli Annem projesinin çekimlerinin bugün başladığını söyledi.

Sihirli Annem dizisinde flaş değişiklik!

Nergis Kumbasar Cevap Verdi

Yeni Sihirli Annem projesin de Dudu karakterini canlandıracak olan Nergis Kumbasar geçtiğimiz günlerde alışveriş yaparken objektiflere görüntülendi. Eski sezon oyuncularının, diziye çağırılmadıkları için yaptıkları sitemkâr açıklamalara cevap verdi.

Sihirli Annemin yeni bölümleri için, prova yaptığını ve çekimlerin başladığını söyleyen Nergis Kumbasar, eski oyunculara sitemkâr bir cevap verdi. Vefa ve etik değerlerin kaybolduğunu söyleyerek sert bir dille, eski oyunculara tepki gösterdi. Bu ifadeler sonrasında kadronun değiştiği de kesinleşmiş oldu.

2-zM6x

Eski Oyuncular Birlikte Açıklama Yaptı

Kendilerine teklif gitmediği için, sitemkâr açıklamalar yapan Sihirli Annemin eski kadrosun da bulunan eski oyuncuları; İnci Türkay, Şahap Sayılgan, Gizem Güven, Zeynep Özkaya gibi isimler sosyal medya hesaplarından bir ortak açıklama yaptılar ve kendilerine herhangi bir teklif gitmediği, bu duruma da saygıyla yaklaştıklarını belirttiler.

Kendileriyle kesinlikle iletişime geçilmediğini, fikirlerinin alınmadığını da özellikle belirtip, çıkan haberlerin asılsız olduğunu söylediler.

Nergis Kumbasar payın abartıldığını ve dizinin yenilendiğini, bu işlerin fıtratının böyle olduğunu, yıllar sonra kadronun değişmesinin normal olduğunu söyledi.

Sihirli Annem dizisinin yeni bölümleri ve yeni oyuncularıyla, nasıl bir dizi olacağı merak ediliyor. Sihirli Annem yeni bölümleriyle, 1 Ocak 2021 tarihin de Acun Ilıcalı’nın dijital kanalı Exxen’ de yayın hayatına başlamak için çekimlerini yapıyor.