2000’lerin başlarında yayınlanan Sihirli Annem dizisi o zamanların en sevilen dizilerinden biri oldu. Günümüzde hala Sihirli Annem izleyicisi bulunuyor. Acun Ilıcalı yeni aldığı internet kanalında Sihirli Annem dizisinin yeni bir kadro ile çekmeye hazırlanıyor. Acun Ilıcalı yeni aldığı Exxen kanalında en az 4000 aboneye ulaşmayı hedefliyor.

Bu hedefi doğrultusunda güzel işleri yapmaya çalışıyor. Şimdiden çok ses getirmeye başladı. Yılbaşından hemen sonra 1 Ocak 2021 tarihinde Acun Ilıcalı’nın yeni kanalı yayın hayatına girmiş olacak.

Bu kanalda hem dizi hem de kimler yer alacak. Pek çok internet platformuna rakip olacağı söyleniyor. 2003 tarihinde yayınlanan Sihirli Annem 9 yıl sürmüş ve 2012 yılında bitmiştir. 8 yıldır benim hayatımda olmayan Sihirli Annem yeniden izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Heyecanla Yeni Kadro Sihirli Annem Bekleniyor!

Seyircilerin yayınlandığı dönemde en sevdiği dizilerden biri olan Sihirli Annem yepyeni kadrosuyla seyircinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. İnsanlar büyük bir heyecan ile Sihirli Annem’in yayınlanması bekliyor. Acun Ilıcalı’nın yeni kanalında yapacağı Sihirli Annem orijinal halinden çok daha farklı olup bambaşka bir kadro ile karşımıza çıkacak.

Sihirli Annem dizisi gümbür gümbür geliyor, üst üste yeni transferler yapıldı

Bu durum sosyal medyada çok konuşulan bir durum oldu. Hatta Sihirli Annem’in eski kadrosunda yer alan oyuncular bu duruma bir nebze isyan etti. Acun Ilıcalı yepyeni projeler ile seyircileri şaşırtmaya hazırlanıyor. Yeni kadrosunda yer alan oyuncularda son derece sevilen oyuncular. Bu sebeple dizinin en az eski yayını kadar buraya yanında çok sevileceği düşünülüyor.

Sinirli Annem Dizisine Yeni Transferler Geliyor!

Dizinin orijinalinde yer alan oyuncuların hiçbir önemi yeni çekiminde yer almadığı dikkat çekti. Çilek karakterini oynayacak olan çocuk oyuncu Benilay Süvari oluyor. Nisa Sofiya Aksongur ise Tuğçe karakterini canlandıracak olan çocuk oyuncudur. Cemre Demircan isimli çocuk oyuncu ise Ceren karakterini canlandıracak.

Sihirli Annem dizisi gümbür gümbür geliyor, üst üste yeni transferler yapıldı 1

Çok sevilen karakterlerden biri olan Cem karakterini ise Egemen Uysal isimli oyuncu canlandıracak. Hem  çocuk kadro hem de yetişkinler için oluşan kadro son derece sevilen isimler. Emre Altuğ ise Güldür Güldür programından ayrılarak Sihirli Annem dizisinde Sadık rolünü canlandıracak olan kişidir.