Ekranların sevilen dizilerinin bir arada toplandığı kanal Show Tv’de adeta film cümbüşü yaşanıyor. Her birisinin konusu birbirinden farklı ve güçlü senaryoları olan bu dizilerin, başrollerindeki oyuncularda bir o kadar önemli ve sevilen oyunculardır.

Her Güne İddialı Bir Dizi

Show Tv’nin ekranlarıyla buluşturduğu dizilerin gün geçtikçe sayısında artış yaşanıyor. Show Tv ailesine katışan yeni bir dizi daha gün geçmiyor ki iddialı başlangıcını sürdürmeye ve hızla yükselmeye devam ediyor.

Perşembe günleri sevenlerini ekranlarına başlarına kilitleyen o yeni yapım Alev Alev dizisidir. Haftanın en başından başlamak gerekirse,  Pazartesi günlerinin vazgeçilmezi olan Çukur dizisidir. Yeni sezonuyla izleyicilerini her hafta büyüleyen ve çarpıcı olaylar ve kadrosuyla ekranlarda sevenleri ile buluşmaya devam ediyor.

Koçovalı ailesinin ve o ailedeki her bireyin Çukur için verdikleri kayıp ve mücadeleler her hafta heyecan dolu olaylarla her Pazartesi saat 20.00’de Show Tv ekranlarında izleyicileriyle buluşuyor.

Yılın En İddialı Yapımları Yine Show Tv’de

Salı günlerinin vazgeçilmezi olan, her yaş grubunun severek izlediği ve talip ettiği, ekranların komedi içeriği olan Güldür Güldür Show eskimeyen esprileriyle ve skeçleriyle her hafta Salı günü saat 20.00 ‘de Show Tv ekranlarında izleyicileriyle buluşuyor. Sadece ekranlarda izlenmekle kalmayıp sosyal medyada da kısa skeçler halinde videoları insanları güldürmeye devam ediyor.

Birbirinden iddialı yapımlar Show TV'de!

Perşembe akşamları ise yeni yayımlanmaya başlayan Alev Alev dizisi içerdiği konusuyla ilk oynadığı günden itibaren dikkati üzerine toplamayı başardı. Her Perşembe, saat 20.00’de Show Tv ekranlarında güçlü kadrosu ve konusuyla izleyicileriyle buluşuyor.

Cuma akşamları ise son zamanların en popüler dizisi Ramo ekranlarda yer almaktadır. Her Cuma saat 20.00’de izleyicileriyle buluşmaktadır. Cumartesi akşamlarının komedisi haline gelen romantik olmasının yanı sıra bir hayli komedi içeren Kuzey Yıldızı İlk Aşk her Cumartesi saat 20.00’de sevenleri ile buluşmaktadır.

Kuzey ve Yıldız’ın hem zor hem de romantik dolu sahnelere konuk olan aşkı her hafta heyecanlı sahnelerle sizlerin karşısına çıkar. Pazar günlerini dolduran Arıza dizisi ile taksici Rıza’nın mücadelesi ve Halide ile yaşadığı tehlikeli aşk anlatılır.

Çarşamba Günleri Boşluğu Doldurulacak Mı?

Birbirinden kıymetli dizilerin yer aldığı Show Tv’nin tek boş günü Çarşamba günleridir. Yeni bir dizi ile anlaşma neden sağlanmasın?  Önümüzdeki günlerde yeni çıkan dizilerle belki de mümkündür.