İnternet üzerinden yayınlanan bir programa konuk olan ünlü sanatçı ve sunucu Seren Serengil hayatı konusunda bir çok ilginç açıklamada bulundu. Hayatı hakkında birçok bilinmeyeni anlatan sunucu gözyaşlarına boğulurken anne ve babasına dair anlatamadıklarını anlattı. Bu itiraflar ise sosyal medya üzerinden oldukça konuşuldu.

Hayatı ve ilişkileri konusunda birçok açıklamada bulunan Seren Serengil katıldığı programda itirafları ile gündeme bomba gibi düştü. Yaptığı açıklamalar ise kısa sürede sosyal medyada konuşulmaya başlandı. Bu nedenle de Seren Serengil tüm dikkatleri üzerine çekmiş oldu. Seren Serengil açıklamasında aile yaşantısı, özel hayatı, geçmiş ilişkileri ve ailesinin yıkılışı hakkında birçok açıklamada bulundu.

Babama Biraz Kızgınım

Seren Serengil katıldığı internet programında hem hayatı hakkında hem de ilişkileri hakkında insanların bilmediklerini anlattı ve bu açıklamaları yaparken adeta gözyaşlarına boğuldu. Seren Serengil’i böyle gören hayranları ve seyirciler ise oldukça şaşırdı.

Seren Serengil'den son dakika itirafları... Seren Serengil: “Arızaları travmaları olacak…”

YouTube üzerinden yayınlanan program Armağan Çağlayan’ın sorduğu soruların yanıtlanması üzerine kurulu, Armağan Çağlayan’ın gör beni adlı programını hem hayatı hem de ilişkileri hakkında tüm bilinmeyenleri büyük bir açıklıkla anlattı.

Armağan Çağlayan Seren Serengil’e babası Öztürk Serengil’e herhangi bir kızgınlığının olup olmadığı konusunda soru sorması üzerine Seren Serengil ise biraz kızgın olduğunu çünkü onun yüzünden bütün erkeklere parmağını kaldırdığını söyledi.

Çocuğu Ön Plana Almak Gerekir

Çocuk konusuna da değinen Seren Serengil çocuğu olmadığını dile getirdi ve çocuk sahibi olmak isteyenlerin önceliğinin çocuk olduğunu bilmesi gerektiğini söyledi. Böyle düşüncede olmayanlara ise çocuk yapmamaları gerektiğini ekledi.

Adeta babasını kaybeden Seren Serengil örnek getirirken 2 sene sonra sıkılıp çocuğunu bırakacak ve çocuğa annenle ne yapıyorsanız yapın deyip sadece para vermekle iyi olmadığından bahsetti.

Böyle bir yaşantısı olan çocukların travmaları ve arızaları olduğunu söyleyen ünlü sunucu evlilikte aldatma olmadıkça bırakıp gitmemek gerektiğini söyledi. Çünkü bir çocuğun yalnız başına büyümesi birçok travmaya ve arızalara neden olacağı düşüncesinde. Kendisi 5 yaşındayken bırakıp giden babasına oldukça sinirli olan Seren Serengil bu nedenle de bırakıp giden tüm erkeklere de kızgınlık yaşıyor.