Ekranlarda rekabet eden dizilerin gün geçtikçe sayısı artıyor ve dengelerin her geçen gün değiştiğini görüyoruz. Televizyonlarda yer aldıkları projelerle konuşulmalarının yanı sıra ünlü oyuncular kendi hemcinsleri ile de yarışıyor. Ekranların sevilen dizi Sen Çal Kapımı dizisi gerek proje olarak gerekse başrol oyuncularıyla çok konuşulan ve çok sevilen dizisidir.

Her Çarşamba Fox ekranlarında izleyicileriyle buluşan, başrollerini Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in oynadığı, Sen Çal Kapımı dizisi bölüm sonu reytinglerle zirvede olmayı başarıyor. Diğer bir yanda ise ATV’nin sevilen ve çok konuşulan dizisi olan Sefirin Kızı, Her pazartesi ekranları başına izleyicileri toplamayı başarıyor. Dizi gündemi haricinde sosyal medyada gündem olan oyunculardan şaşırtıcı sonuçtur.

Sefirin Kızı değil ama Engin Akyürek başardı! Sen Çal Kapımı bu kez birincilik getirmedi!

Kerem Bürsin’in rol aldığı Sen Çal Kapımı dizi bazında 1. olurken Sosyal medyada en çok konuşulan erkek oyuncu kategorisinde Engin Akyürek 1. sırada yer alır. Oynadığı dizinin adı ile gündeme gelmeyen ama erkek oyuncular arasında 1. olan sosyal medyada en çok konuşulan kişi Engin Akyürek oldu. İkinci sırada ise Sen Çal Kapımı dizisi başrol oyuncusu Kerem Bürsin oldu.

Sefirin Kızı değil ama Engin Akyürek başardı! Sen Çal Kapımı bu kez birincilik getirmedi! 4

Sosyal Medyada Dengeler Değişiyor

Yer aldıkları projeler kapsamında dizi oyuncuları kendi içerlerinde bir sıralama ile dikkat çekiyorlar. Sosyal Medyada en çok konuşulan erkek oyuncu sıralamasında 1. sırada yer alan Sefirin Kızı dizisiyle Engin Akyürek olurken partneri Neslihan Atagül, sosyal medyada en çok konuşulan kadın oyuncular arasında 5. sırada yer alır.

Sefirin Kızı değil ama Engin Akyürek başardı! Sen Çal Kapımı bu kez birincilik getirmedi! 1

Diğer bir taraftan Sen Çal Kapımı dizisi başrol oyuncusu Kerem Bürsin, sosyal medyada en çok konuşulan erkek oyuncular içerisinde 2. sırada yer alırken partneri Hande Erçel, sosyal medyada en çok konuşulan kadın oyuncular arasında 1. sırada yer alır.

Dizisinin Yapamadığını Yaptı

Ekranların sevilen dizileri arasında bir sıralama yapıldığında sosyal medya sonuçları bunu bizlere gösteriyor. Sosyal medyada en çok konuşulan dizi sıralamasında 1. sırayı Sen Çal Kapımı dizisi gelir. Sıralamada 2. sırada yer alan dizi Sefirin Kızı oldu.

Sefirin Kızı değil ama Engin Akyürek başardı! Sen Çal Kapımı bu kez birincilik getirmedi! 3

Sefirin Kızı dizi bazında ikinci olurken, sosyal medyada en çok konuşulan erkek oyuncu sıralamasında Engin Akyürek 1. oldu. Böylelikle dizisinin 1. sıralamada yer alamaması ama kendisinin çok konuşulanlar arasında 1. olması dikkatlerden kaçmadı.

Sefirin Kızı değil ama Engin Akyürek başardı! Sen Çal Kapımı bu kez birincilik getirmedi! 2