Bir süre yayınlanmayan Savaşçı dizisi final yaptığı iddiaları ile gündeme gelmişti. Sezon başında üç bölümüyle Fox TV ekranlarında yayınlanan Savaşçı dizisinde ayrılık haberleri arka arkaya gelmeye başladı. Savaşçı dizisi izleyicilerini merakta bırakmayı sürdürüyor. Savaşçı dizisi çekimleri sebepsiz bir şekilde durdurulmuş ve yayınlanmamıştı. Herhangi bir açıklamada bulunmayan Savaşçı dizisi kadrosu ve yönetmeni izleyicide soru işareti bıraktı.

Savaşçı dizisine bir ayrılık şoku daha! Berk Oktay’ın ardından bir isim daha ayrıldı!

Ardından gelen ayrılık haberi sevenlerini çok şaşırttı. Kağan Bozok rolü ile ekranlara gelen Berk Oktay diziden ani şekilde ayrılmış ve hemen yeni projesi olan Yasak Elma dizisine geçiş yapmıştır. Savaşçı dizisinde ki bu ilginç transfer akıllara birçok soru getirdi.

Savaşçı Dizisinde Yaprak Dökümü!

Sezon başında yayınlanacağını bildiren ve daha önceki üç bölümünü çeken Savaşçı dizisi ekranlara gelmişti. Hatta Berk Oktay ile anlaştığını ve finale gitmeyeceklerini  devam edeceklerini belirtmişlerdi. İzleyici kitlesi ise bu haberden oldukça memnundu. Fakat anı bir karar ile yayınlanması durdurulmuş ve Fox TV ekranlarında yayınlanmaz oldu. Ardından çıkan haberler ile final kararı aldığı iddia edildi. Final konusu gündemde iken Kağan Bozok karakterine can veren Berk Oktay diziden ayrılarak aynı kanalda yayınlanan Yasak Elma dizisine geçtiğini duyurdu. Savaşçı dizisi hala muallaktayken yeni bir ayrılık rüzgarları esti.

Savaşçı dizisine bir ayrılık şoku daha! Berk Oktay'ın ardından bir isim daha ayrıldı! 1

Başrol Oyuncusu Aranırken Yeni Bir İsim Daha Veda Etti…

Kağan Bozok rolünün hakkını verecek yeni oyuncu arayışına giren dizi henüz başrol oyuncusu bulamamışken yeni bir isim daha Savaşçı dizisine veda etti. Son zamanlarda Ekin Mert DayMaz’ın isminin Savaşçı dizisi ile anılması oldukça ilgi çekici bir konudur. Başrol oyuncusu olarak diziye başlayacak olduğu iddia ediliyor.

Sosyal medya bu haber ile çalkalanırken Savaşçı dizisine veda eden bir isim daha açıklandı. Çekimleri henüz başlamayan diziye veda eden isim sosyal medya platformunda oldukça konuşuldu. Ayça karakteri ile ekranlara gelen Feyza Sevil Güngör de diziden ayrılma kararı aldı. Bu şuan için bir iddia olup oyuncu veya diziden resmi bir açıklama yapılmadığı bilinmektedir. Dizi ile ilgili bilinmezlikler devam etmektedir.