Fox TV ekranlarında yayınlanan ve bir süre yayın akışına ara veren dizi halen ekranlara dönmedi. 5. sezonun ilk bölümleri çekilmişti bir kaç bölüm yayınlandı fakat pandemi sürecinden kaynaklı çekimler yapılamayınca ara verildi. Bu ara öyle bir ara oldu ki dizi uzun soluklu bir ayrılık yaşadı. Dizinin yapımcısı ve senaristinden herhangi bir açıklama gelmezse izleyicileri tarafından final yapıldığı iddialarına yer verildi.

Savaşçı dizisine öyle birisi katıldı ki, ileride Berk Oktay'ı bile unutturabilir! 2

Savaşçı Dizisinde Yaprak Dökümü Yaşandı!

Başrol oyuncusu Berk Oktay’ın ani ayrılışı akıllarda bir sürü soru işareti bıraktı. Berk Oktay ayrılığın hemen ardından aynı kanalda yer alan Yasak Elma projesinde yer almaya başladı. Berk Oktay’ın ayrılışı henüz taze iken ardından gelen bir ayrılık daha izleyiciyi şok etti.

Gaye Turgut Evin Savaşçı dizisine vedasının ardından TRT1 kanalında yer alan Tövbeler Olsun isimli dizi kadrosuna dâhil olması da dikkatlerden kaçmadı. Savaşçı henüz hiçbir açıklama gelmezken ardı arkası kesilmeyen ayrılıklar devam ediyor.

Savaşçı dizisine öyle birisi katıldı ki, ileride Berk Oktay’ı bile unutturabilir!

Gökçen karakterini canlandıran Elif Andaç ve Astsubay Demir Döğer rolü ile Ogeday Girişken’de diziye veda eden isimler arasında yerini aldı. Ayrıca Ayça karakteri ile ekranlara gelen Feyza Sevil Güngör de diziden ayrıldı. Arka arkaya yaşanan bu ayrılıklar akıllara acaba “Savaşçı dizisi finale mi gidiyor” sorusunu getirdi.

Savaşçı Dizisinden Yeni Konsept Ve Yeni Oyuncu Kadrosu…

Savaşçı dizisinde yeni gelişmeler yaşanıyor. Oyuncu kadrosunda yaşanan boşluklar dolmaya başladı. Başrol oyuncusu için Ekin Mert Daymaz ile anlaşıldığı iddiaları gündeme geldi. Savaşçı dizisi önceki kadrosundan daha iyi bir şekilde ekranlara dönüyor.

Savaşçı dizisine öyle birisi katıldı ki, ileride Berk Oktay'ı bile unutturabilir! 1

Erkan Meriç ise diziye Bektaş Subaşı olarak katıldı. Ünlü oyuncunun kadroda yer alması önemli bir noktadır. Acayip Hikâyeler isimli dizi ile tanınan Erkan Meriç başarılı bir oyuncudur. Adını Sen Koy dizisi ile kariyerinin zirvesinde olduğunu gösterdi.

Bu dizide Hazal Subaşı ile başrolü paylaştı. Adını Sen Koy dizisinden sonra yeni bir projede yer almayan Erkan Meriç Savaşçı dizisinde yer almaya başladı. Sevenleri bu habere çok memnun oldu ve heyecanla Savaşçı dizisinin yayınlanmasını bekliyorlar.