$ DOLAR → Alış: 5,70 / Satış: 5,72
€ EURO → Alış: 6,40 / Satış: 6,43

Sağlık Bakanlığı KPSS’siz Personel Alımı Devam Ediyor

Sağlık Bakanlığı resmi inetrnet sitesinde yayımladığı ilana göre KPSS şartı aramadan danışman alımı için başvurular devam ediyor. Son başvuru tarihi ne zaman?

  • 20.06.2019
Sağlık Bakanlığı KPSS’siz Personel Alımı Devam Ediyor

Sağlık Bakanlığı geçtiğimiz günlerde yayımladığı ilanda bünyesindeki eksikliği karşılamak için personel alacağını belirtti. Sağlık Bakanlığı yayımladığı kılavuzda, Sağlık Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığına alım yapacağını belirtti. Bu kapsamda alımlari Sağlık Sisteminin güçlendirilmesi ve desteklenmesi projesi kapsamında iç kontrol danışmanı istihdamı yapacağını belirtti.

İlgili ilan 13 Haziran 2019 tarihinde ilan edilmiş olup başvurular ilanın yayımlanması ile birlikte başlamştır. Başvurular hala devam etmekte olup İşin Olsa ekibi olarak sizlere ilgili ilan hakkında detayları aktarıyor olacağız.

İLANIN DETAYLARI NEDİR?

Sağlık Bakanlığı Alımını yapacağı Kontrol Uzman Danışmanı adayları için çalışma sürecinide belirtti. Danışman Proje süreci 01 Ağustos 2019 tarihinde başlayacak olup 31 Mayıs 2020 tarihinbe kadar devam edecek olup bu yönde 1 kişi alınacaktır.Ayrıca yayımlanan ilana göre adaylardan kamu personeli seçme sınavı şartı aranmıyor.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

İç Kontrol uzmanı Danışmanı pozisyonuna başvuru yapacak adaylardan, en az 5 yıllık iş tecrübesine sahip olmak, Örgün eğitim veren fakültelerin İktisadi İdari bilimler veya Mühendislik bölümlerinden mezun olmuş olmak, Tercihen Endüstri/Bilgisayar mühendisliği yüksek lisans veya doktora yapmış veya yapıyor olmak, İç kontrol, süreç, iş akışları ve risk yönetimi alanında en az 2 yıllık iş tecrübesine sahip olduğunu belgelendirmek, MS Office, MS Visio, MS Project vb. proje yönetim araçlarını iyi derecede kullanabiliyor olmak ve ÖSYM tarafından yapılmış olan Yabancı Dİl Tespit sınavı KPDS/YDS/ÜDS’den ingilizce dilinden son 5 yıl içerisinde en az 55 puan almış olmal veya Üniversitelerin İngilizce eğitimi veren bölümlerinden mezun olmuş olmak şartları aranacak.

BAŞVURULAR:

Sağlık Bakanlığı personel alımı için başvurular 13 Haziran 2019 tarihinde başlamış olup en geç 28 Haziran 2019 tarihine kadar devam edecektir. Adaylar başvurularını son başvuru günü saat 18:00 a kadar istenen belgeler ile elden veya e-posta yolu ile ulaştırmaları gereklidir.

Kaynak: İsinOlsa

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.