Çarşamba günleri Fox Tv ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisi yayınlandığı gün diğer diziler arasında ve totalde zirveye yakın isimlerden biridir. Yayın günü değişikliği nedeniyle Cumartesi günlerine çekilen dizi reytinglerin düşmemesi için güçlü bir direniş göstermektedir.

Zaman zaman heyecanlı bölümleri ile zirveye çıkan bu dizide son olarak ekibe  o isim katıldı. Peki, kadroda ne gibi bir değişikliğe sebep oldu bu yeni katılan oyuncunun gelmesi, senaryoyu nasıl etkiledi merak ediliyor.

Kadroya Son Katılan İlayda Çevik Kimin Ayağını Kaydırdı

Gerek ekranları başında izleyicileri kendisine çeken gerekse sosyal medyada en çok konuşulan diziler arasında birinci sıralarda yer alan dizide şok gelişmelere yaşanıyor. İlayda Çevik adlı oyuncunun gelmesi, kadrodan ünlü ismin ayrılmasına sebep oldu.

Çarşamba günlerinde Cumartesi günlerine alınan dizi reytinglerin düşmesi sebebi ile yükseltmek için kadroda ve hikâyede değişikliğe gitti. Güzel oyuncu İlayda Çevik kadroya dâhil olurken ekibin göz bebeği olan ama son yaşananlardan sonra çok fazla dikkat çeken Selin karakterinin gitmesi konuşuluyor.

Balca isimli karakterle kadroya dâhil olan İlayda Çevik dizide Selin’in yerini istemesi ile dizideki rolü ortaya çıktı. Eda’nın işe yeni birini alması dâhil etmesi tüm dengeleri değiştireceğini gösteriyor. Kadroya dâhil olan Balca’nın zamanla Selin’i yerinden edeceği ön görülüyor.

Bilge Önal Diziden Ayrılıyor Mu?

Dizinin başrollerinde yer alan güzel oyuncu Hande Erçel ve yakışıklı oyuncu Kerem Bürsin sosyal medyada en fazla konuşulan çiftler arasında birinci sırada yer almaktadır. Dizide sadece başrollerin konulmadığı kesin olmamakla birlikte Bilge Önal’ın sosyal medyada da konuşulduğu dikkatlerden kaçmadı. Bu yüzdendir ki dizide yaşanması ön görülen Selin karakterinin gidişi dizinin gidişatını olumsuz yönde etkileyebilir. Meydana gelebilecek olan bu ayrılık reytinglerin düşmesine neden olabilir.

Selin karakteri ile bizlerin karşısına çıkan Bilge Önal, Sen Çal Kapımı dizisinde bir başrol oyuncusu kadar öne çıkmıştı, onun başarılı ve güçlü kadını canlandırdığı bu karaktere veda etmesi dizideki dengeleri bozabilir. Bu diziden önce birçok projede rol alan Bile Önal, son olarak çok konuşulan Netfilix dizisi Bir Başkadır dizisinde de rol almıştır.